SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Top Light Puk Mirror Zobacz większe

Lampa ścienna Top Light Puk Mirror

KOD: 250sdtoplightpukmirror

ID: 108484

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRolf Ziel
ProducentTop Light
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Top Light Puk Mirror

Lampa lustrzana

Projektant: Rolf Ziel
Rodzaj: Lampa ścienna

Dane techniczne

puk mirror
średnica: 80 mm
puk maxx mirror
średnica: 120 mm

Opis

Puk Mirror - Lampa montażowa do lusterek, wysokonapięciowa halogenowa lub zasilana LED, ściemniana. Puk Lustro w powierzchniach chromowane, chromowane matowe, niklowane matowe, białe, czarne, antracytowe i platerowane 24-karatowym złotem. Lampy Puk mogą być wyposażone w okulary, soczewki i filtry barwne z serii "Puk equipment".

Filmy

Tagi

Światło górne, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, Lampy lustrzane, Oświetlenie łazienkowe, lampa ścienna, lampa lustrzana, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Kinkiety halogenowe, Kinkiety LED, Współczesne lampy lustrzane w stylu, Metalowe lampy lustrzane

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Top Light Puk Mirror

Lampa ścienna Top Light Puk Mirror

Puk Mirror - Lustra do montażu lampy, wysokonapięciowy halogen lub LED, z możliwością ściemniania. Puk Lustro w powierzchniach chromowane, chromowane matowe, niklowane matowe, białe, czarne, antracytowe i platerowane 24-karatowym złotem. Lampy Puk mogą być wyposażone w okulary, soczewki i filtry barwne z serii "Puk equipment".

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek