SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Vetreria Vistosi Tread Ap Zobacz większe

Lampa ścienna Vetreria Vistosi Tread Ap

KOD: 250sdvetreriavistositreadap

ID: 108276

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantChiaramonte Marin
ProducentVetreria Vistosi
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 496.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vetreria Vistosi Tread

Kinkiet z bezpośrednim światłem

Projektant: Chiaramonte Marin
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2019

Opis

„Technologia” elementu metalowego w połączeniu z dyfuzorem z dmuchanego szkła nadaje Bieżnikowi „industrialny” styl. Obiekt przypominający zabytkowe urządzenia elektryczne ze względu na swój szczególny kształt, w którym radiator żebrowany w połączeniu z dmuchanym szkłem staje się elementem wyróżniającym. Bieżnik tworzy awangardową i stylową atmosferę łącząc kryształ, dym, wypaloną ziemię i stare zielone szkło z matowymi wykończeniami w kolorze miedzi, złota i brązu.

Chiaramonte Marin

Chiaramonte Marin - zdjęcie projektantaPasja do przedmiotów rozumianych jako produkty przemysłowe jest spoiwem profesjonalnej współpracy pomiędzy Alfredo Chiaramonte i Marco Marin, promującej partnerów o tej samej nazwie Designstudio.
Różne działania doświadczane przez lata (wnętrza, grafika, projektowanie przemysłowe i oświetleniowe) doprowadzony do wiedzy mieszanej, zanieczyszczonej pomysłami rozwijanymi w wielu dziedzinach.
Długoletnie doświadczenie w pracy z hutami szkła Murano pozwoliło na połączenie dwóch pozornie odmiennych branż, tworząc gamę wyrobów szklanych dmuchanych przez Nasomoretti dla Emugroup, odpowiednio wiodące firmy w branży szkła Murano i mebli ogrodowych.
Alfredo Chiaramonte urodził się w Bolonii w 1961 roku i studiował na Wydziale Architektury Wenecji. Marco Marin urodził się w Wenecji w 1964 roku i ukończył Akademię Sztuk Pięknych ze specjalizacją w zakresie wzornictwa przemysłowego.
Pracowali ze znanymi firmami, takimi jak Miniforms, Emu Group, Bonaldo, Vistosi, Nasonmoretti, Andromeda International, Hoffman Italia , Renault Italia, Moulinex, Artificia, Gemina Publishing Group.
Wykładali w Europejskim Centrum Ochrony Dziedzictwa Architektonicznego w Wenecji.
Przez lata zdobyli wiele wyróżnień, a niektóre ich prace zostały wyeksponowane w stałych kolekcjach muzeów międzynarodowych, takich jak Museo Correr w Wenecji, Beaubourg w Paryżu, Moma w San Francisco i Biennale w Wenecji, kiedy współpracowali z Yoko Ono.

Tagi

Vetreria Vistosi, Chiaramonte Marin, Nadepnąć, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Szklane kinkiety, Kinkiety Direct Light, Regulowane kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Vetreria Vistosi Tread Ap

Lampa ścienna Vetreria Vistosi Tread Ap

„Technologia” elementu metalowego w połączeniu z dyfuzorem z dmuchanego szkła nadaje bieżnikowi „przemysłowy” styl. Obiekt przypominający zabytkowe urządzenia elektryczne ze względu na swój szczególny kształt, w którym radiator żebrowany w połączeniu z dmuchanym szkłem staje się elementem wyróżniającym. Bieżnik tworzy awangardową i stylową atmosferę łącząc kryształ, dym, wypaloną ziemię i stare zielone szkło z matowymi wykończeniami w kolorze miedzi, złota i brązu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek