SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Valaisin Grönlund Bonn Round Zobacz większe

Lampa ścienna Valaisin Grönlund Bonn Round

KOD: 250sd4313-05/-06

ID: 108263

Rok produkcji2018
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantGrönlund - Nisunen
ProducentValaisin Grönlund
Kraj pochodzeniaFinlandia
CenaCena od 159.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Valaisin Grönlund Bonn Round

Kinkiet do czytania z podświetleniem

Projektant: Grönlund - Nisunen
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2018
Kod produktu: 4313-05/-06

Dane techniczne

ø 14x13 mm

Opis

Bonn Round skrywa wszechstronną funkcjonalność w swojej prostej formie. Ma przegubową obrotową lampkę do czytania 180º / 80º i pośrednie podświetlenie, oba obsługiwane za pomocą własnych przełączników zasilania. Lampa jest bardzo energooszczędna dzięki zastosowaniu technologii LED na obu źródłach światła. Te modele są dostępne w kolorze białym i czarnym.

• Klosz ø 2,8 cm
• Oddzielne podświetlenie 6 W i punktowe 3 W, 3000 K, przełącznik dla każdego
• Kabel zasilający w zestawie

Grönlund - Nisunen

Grönlund - Nisunen - zdjęcie projektantaPetteri Nisunen i Tommi Grönlund pracują razem od 1994 roku. Grönlund i Nisunen, obaj studiowali architekturę, produkują płyty i tworzą instalacje z wykorzystaniem mieszanych mediów, które eksplorują dźwięk i przestrzeń w stosunkowo prosty sposób.
Oni działają na styku sztuki i nauki. Często współpracują z artystami, muzykami i profesjonalistami innych dziedzin, w tym naukowcami i inżynierami. Zrealizowali również szereg zamówień publicznych i zorganizowali wystawy na znaczących forach międzynarodowych.

Tagi

Valaisin Grönlund, GRÖNLUND - NISUNEN, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Kinkiety LED, Regulowane kinkiety, Lampki do czytania

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Valaisin Grönlund Bonn Round

Lampa ścienna Valaisin Grönlund Bonn Round

Bonn Round ukrywa wszechstronną funkcjonalność w swojej prostej formie. Ma przegubową obrotową lampkę do czytania 180º / 80º i pośrednie podświetlenie, oba obsługiwane za pomocą własnych przełączników zasilania. Lampa jest bardzo energooszczędna dzięki zastosowaniu technologii LED na obu źródłach światła. Te modele są dostępne w kolorze białym i czarnym. • Klosz ø 2,8 cm • Oddzielne podświetlenie 6 W i punktowe 3 W, 3000 K, przełącznik dla każdego • Kabel zasilający w zestawie

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek