SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Rotaliana Step W1 Zobacz większe

Lampa ścienna Rotaliana Step W1

KOD: 250sdrotalianastepw1

ID: 108138

Rok produkcji2013
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSerfio
ProjektantMaurizio Quargnale
ProducentRotaliana
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rotaliana Step

Kinkiet LED z oświetleniem pośrednim

Projektant: Maurizio Quargnale, Serfio
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2013

Dane techniczne

wymiary

Opis

Kolor: biały matowy

LED ściemnialny
3.000°K
2.650 lumen
35W
cri 82

Jego elementarny kształt – odwrócony L – przywołuje stopnie klatki schodowej. Idealna równowaga pomiędzy wielkością a przepływem światła zapewnia mu dodatkową wizualną i konstrukcyjną lekkość.

Maurizio Quargnale

Maurizio Quargnale - zdjęcie projektanta„Konsultant ds. oświetlenia”, jak sam lubi się określać, od zawsze pracował ze światłem, realizując projekty dla architektury publicznej i prywatnej: domy prywatne, teatry i biblioteki, salony i sklepy, hotele i restauracje, imprezy i wystawy czasowe.
Współpracował z wieloma prestiżowymi nazwiskami w świecie oświetlenia. Dla FontanaArte zaprojektował w 2008 roku lampę Invisibile.

Tagi

Rotaliana, Maurizio Quargnale, Krok, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Projekt kinkiety, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety LED, Kinkiety, pasące się przy ścianie, Kinkiety ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Rotaliana Step W1

Lampa ścienna Rotaliana Step W1

Kolor: biały matowy LED ściemnialny 3,000°K 2,650 lumenów 35W cri 82 Jego elementarny kształt – odwrócone L – przywołuje na myśl kroki schodów. Idealna równowaga pomiędzy wielkością a przepływem światła zapewnia mu dodatkową wizualną i konstrukcyjną lekkość.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek