SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Alma Light Paros Alabaster Zobacz większe

Lampa ścienna Alma Light Paros Alabaster

KOD: 250sd4270

ID: 107876

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJosep Novell
ProjektantErnest Perera
ProducentAlma Light
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 319.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Alma Light Paros Alabaster

Alabasterowa lampa ścienna

Projektant: Josep Novell, Ernest Perera
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2019
Kod produktu: 4270

Opis

E14 max 20W

ALMA LIGHT prezentuje PAROS ALABASTER, piękną kolekcję opraw oświetleniowych zaprojektowaną przez Josepa Novella i Ernesta Pererę inspirowaną starą kolekcją PAROS wykonaną z marmuru, ale teraz z kloszami wykonanymi z alabaster. PAROS ALABASTER należy do nowych trendów w aranżacji wnętrz, które przyjmują szlachetne materiały o fakturze – takie jak szkło czy kamień – które pozostawiają za sobą minimalizm i przywracają atmosferę Art Deco oraz ducha lat dwudziestych.
PAROS ALABASTER jest wyrafinowana kolekcja zaprojektowana z myślą o ekskluzywnych, eleganckich, uroczych lub luksusowych przestrzeniach, tworząca intymne otoczenie. Światło jest filtrowane przez przezroczystość kamienia i jednocześnie jest kierowane w dół bez oślepiania. Klosz jest delikatny i wypolerowany w dotyku i nie ma dwóch takich samych, ponieważ każdy wykonany jest z innego fragmentu alabastru i wykazuje niepowtarzalne i niepowtarzalne żyłkowania. Kolekcja składa się z czterech modeli: podłogowego, stołowego, ściennego i wiszącego. Konstrukcja wykonana jest z żelaza malowanego teksturą na biało, a gniazdo to E14, kompatybilne z żarówką żarową lub LED, w zależności od preferencji użytkownika końcowego.

Ernest Perera

Ernest Perera - zdjęcie projektantaErnest Perera Duran (1974) ukończył Wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie w Barcelonie. Następnie studiował wzornictwo przemysłowe w szkole projektowania Elisava. Od 2004 roku koordynuje dział projektowy firmy Rumitag, aw 2005 roku założył firmę produkującą i dostarczającą wyposażenie wnętrz AMORDEMADRE www.amordemadre.com. Organizował różne warsztaty i konferencje dla takich grup jak Droog Design, Fabrica by Benetton, Treviso we Włoszech oraz firma zajmująca się meblami miejskimi Rovign. w Chorwacji. Z zorganizowanych przez niego wystaw zbiorowych możemy wymienić Re-frame w Sydney w 2006 roku, Transformer w galerii Opos w Mediolanie w 2006 roku oraz ComeBagAgain, wystawę designu i recyklingu, która odbyła się w Muzeum Sztuk Dekoracyjnych w Barcelonie. Jest również profesorem w szkołach Eliseva, EINA, ESDI, IDEP i Lai.

Tagi

Alma światło; Josepa Novella; Ernesta Perery, Alabaster Paros, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kamień naturalny Kinkiety, alabastrowe kinkiety, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Alma Light Paros Alabaster

Lampa ścienna Alma Light Paros Alabaster

E14 max 20W ALMA LIGHT przedstawia PAROS ALABASTER , przepiękną kolekcję opraw oświetleniowych zaprojektowaną przez Josepa Novella i Ernesta Pererę inspirowaną starą kolekcją PAROS wykonaną z marmuru, ale teraz z kloszami wykonanymi z alabastru. PAROS ALABASTER należy do nowych trendów w aranżacji wnętrz, które przyjmują szlachetne materiały o fakturze - takie jak szkło czy kamień - które pozostawiają za sobą minimalizm i przywracają atmosferę Art Deco oraz ducha lat dwudziestych. PAROS ALABASTER jest wyrafinowana kolekcja zaprojektowana z myślą o ekskluzywnych, eleganckich, uroczych lub luksusowych przestrzeniach, tworząca intymne otoczenie. Światło jest filtrowane przez przezroczystość kamienia i jednocześnie jest kierowane w dół bez oślepiania. Klosz jest delikatny i wypolerowany w dotyku i nie ma dwóch takich samych, ponieważ każdy wykonany jest z innego fragmentu alabastru i wykazuje niepowtarzalne i niepowtarzalne żyłkowania. Kolekcja składa się z czterech modeli: podłogowego, stołowego, ściennego i wiszącego. Konstrukcja wykonana jest z żelaza malowanego teksturą na biało, a oprawka to E14, kompatybilna z żarówką żarową lub LED, w zależności od preferencji użytkownika końcowego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek