SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Millelumen Millelumen Surfin‘ Surfin' Zobacz większe

Lampa ścienna Millelumen Millelumen Surfin‘ Surfin'

KOD: 250sdmillelumenmillelumensurfin‘surfin'

ID: 107764

Rok produkcji2016
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantDieter K. Weis
ProducentMillelumen
Kraj pochodzeniaNiemcy
CenaCena od 435.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Millelumen Millelumen Surfin‘

Aluminiowa kinkiet LED malowany proszkowo

Projektant: Dieter K. Weis
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2016

Opis

Łamacze, surferzy, deski surfingowe i letnie słońce były inspiracją dla unikalnego projektu rodziny opraw SURFIN. Zaprojektowany do instalacji z oddzielnym lub zintegrowanym zasilaczem, SURFIN' spełnia wszystkie wymagania z łatwością i elegancją.

SURFIN' zapewnia pośrednie oświetlenie LED najlepszego rodzaju: jasne, nieoślepiające i dostępne w różnych temperaturach barwowych dostosować się do indywidualnych wymagań architektonicznych.

Dieter K. Weis

Dieter K. Weis - zdjęcie projektantaJako profesjonalny fotograf doskonale zna wszystkie tematy dotyczące światła i estetyki.
Od blisko 30 lat projektuję oprawy oświetleniowe dla obu naszych marek: millelumen i Casablanca Leuchten.

Filmy

Tagi

milenium, Dieter K. Weis, Millumen Surfing, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Lampy ścienne z aluminium malowanego proszkowo, Kinkiety LED, Kinkiety ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Lampa ścienna Millelumen Millelumen Surfin‘ Surfin'

Lampa ścienna Millelumen Millelumen Surfin‘ Surfin'

Łamacze, surferzy, deski surfingowe i letnie słońce były inspiracją dla unikalnego projektu rodziny opraw SURFIN. Zaprojektowany do instalacji z oddzielnym lub zintegrowanym zasilaczem, SURFIN' spełnia wszystkie wymagania z łatwością i elegancją. SURFIN' zapewnia pośrednie oświetlenie LED najlepszego rodzaju: jasne, nieoślepiające i dostępne w różnych temperaturach barwowych, aby dopasować się do indywidualnej architektury wymagania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek