SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Nemo Tubes Large Zobacz większe

Lampa ścienna Nemo Tubes Large

KOD: 250sdnemotubeslarge

ID: 107470

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantCharles Kalpakian
ProducentNemo
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 504.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Nemo Tubes

Regulowana aluminiowa lampa ścienna

Projektant: Charles Kalpakian
Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

Źródło Tablica LED
Całkowita moc 2x13W
Strumień świetlny 2x640lm
Emisja rozproszona
Temperatura barwowa 2700K
Przełącznik ściemnialny TRIAC
Napięcie 220V
Typ cri 80
Klasa energetyczna A+

Rodzina lamp wiszących, ściennych i sufitowych, wykonanych z elementów rurowych do obiektów o silnym i zasadniczym designie, wyrażającym się w czystych formach.
Wersje ścienne są z tłoczonego aluminium, można je obracać i regulować, a także dostępny z przyciskiem ściemniacza montowanym bezpośrednio na lampie (tuby 1/2).
W wersji sufitowej element sufitowy obraca się o 340°, natomiast drugi cylinder można obracać o 90°.
Dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, monotin lub w dwóch dopasowanych kolorach.
Dyfuzory z pleksi opalowej.

Charles Kalpakian

Charles Kalpakian - zdjęcie projektantaCharles Kalpakian urodził się w 1982 roku w Bejrucie (Liban). Posiadacz BTS Design Produit w 2004 roku, odbył praktykę projektowania produktu w agencji Ora-ïto, zanim dołączył do architektów Leberre i Guillois jako asystent projektowy w 2005 i 2006 roku. Współpracował z Frédéric Ruyant, ChafikDesign i VeniseWorkshop jako projektant i projektant wnętrz. Następnie pracował dla agencji Christophe Pillet jako projektant, a następnie szef zespołu projektowego od kwietnia 2007 do lipca 2011.
Charles Kalpakian jest obecnie niezależnym projektantem pracującym nad projektami z zakresu mebli, produktów, sztuki dekoracyjnej i scenografia. W kwietniu 2011 brał udział w wystawie „Making of” w Mediolanie organizowanej przez Meet My Project. W tym samym roku współpracował z Darenartem przy kolekcji świateł i wazonów oraz nad projektem logo restauracji „Colette” Pierre'a Gagnaire'a dla Sezz Hotel w Saint-Tropez. We wrześniu 2011 roku w ramach Paris Design Week na „Docks en Seine” zaprezentował prototyp szafki ściennej inspirowanej percepcją bistabilną, obecnie prezentowanej w większej, bardziej pionowej wersji znanej jako „Kinetism I” Galerie BSL (wydanie 12 sztuk).
Projekt Charlesa Kalpakiana ma trzy korzenie: Francję, Liban i kulturę Street Artu. Wpływy te są widoczne w reinterpretacji niektórych motywów z historii sztuki zdobniczej (takich jak intarsja francuska) oraz ikonicznych motywów z historii i geografii Libanu (takich jak libańskie drzewo cedrowe), przefiltrowanych przez kulturę miejską i współczesną. Obrys jest nadal czysty, nawet jeśli gest przypomina czasem pisanie lub kaligrafię.

Filmy

Tagi

NEMO, Karol Kalpakian, Rury, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Lampy ścienne z ekstrudowanego aluminium, Kinkiety Direct Light, Kinkiety LED, Regulowane kinkiety

Napisz opinię

Lampa ścienna Nemo Tubes Large

Lampa ścienna Nemo Tubes Large

Źródło Tablica LED Całkowita moc 2x13W Strumień świetlny 2x 640lm Emisja rozproszona Temperatura barwowa 2700K Przełącznik ściemnialny TRIAK Napięcie 220V Typ cri 80 Klasa energetyczna A+ Rodzina lamp wiszących, ściennych i sufitowych, wykonanych z elementów rurowych do obiektów o silnym i zasadniczym designie, wyrażającym się w czystych formach. Wersje ścienne są z tłoczonego aluminium, obrotowe i regulowane, a także dostępne z przyciskiem ściemniacz montowany bezpośrednio na lampie (tuby 1/2). W wersji sufitowej element sufitowy obraca się o 340°, natomiast drugi cylinder można obracać o 90°. Dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, monotin lub z dwa dopasowane kolory. Dyfuzory z pleksi opalowej.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek