SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Davide Groppi Sol 2 Zobacz większe

Lampa ścienna Davide Groppi Sol 2

KOD: 250sddavidegroppisol2

ID: 107201

Rok produkcji2008
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantOmar Carraglia
ProjektantDavide Groppi
ProducentDavide Groppi
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Davide Groppi Sol

Metalowa lampa ścienna

Projektant: Davide Groppi, Omar Carraglia
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2008

Opis

Metalowa ścienna lampa halogenowa / LED

220 / 240 V - 50 / 60 Hz
HALOGEN 160 W - R7s - 3100 lm
LED 24 W - 2600 lm

DOSTĘPNA WERSJA US

MAT BIAŁY
MAT CZARNY

Davide Groppi

Davide Groppi - zdjęcie projektantaDavide Groppi (1963) rozpoczął swoją pracę w małym laboratorium w historycznym centrum włoskiego miasta Piacenza pod koniec lat 80.
Davide Groppi wynalazł i wyprodukował swoje pierwsze lampy i postanowił po prostu użyć własnego nazwiska dla nazwę firmy.
Kreatywna niezależność i pełne pasji, nieszablonowe zarządzanie pozwoliły mu z biegiem czasu poznać i rozwinąć własną markę oryginalnych i niepowtarzalnych produktów, obecnie dystrybuowanych na całym świecie.
Prostota, nieważkość, emocje, twórcza inwencja i zdumienie są podstawowymi składnikami każdego projektu lampy lub oświetlenia zaprojektowanego przez Davide Groppi.
Kreacje Davide Groppi nigdy nie są pomyślane jako zwykłe światła lub lampy. Powstają z potrzeby ożywienia czegoś, co jest konieczne lub znaczące.
Niektóre z rzeczy, które inspirują te idee, to dzieła sztuki, gotowe przedmioty, magia, chęć robienia rzeczy własnymi rękami lub po prostu chęć do zabawy i zabawy ze światłem.
Światło w rękach Davide Groppi to wspaniały sposób na uwodzenie i podniecenie.
Hi zawsze pracował z wierną grupą współpracowników, którzy podzielają jego wizję i pomagają go rozwijać pomysły i wprowadzać je w życie.
W ciągu wielu lat doświadczeń Davide Groppi opracował różne produkty i pokazy we współpracy z firmami specjalizującymi się w projektowaniu, takimi jak De Padova, Boffi, Paola Lenti i Christofle.
Na całym świecie było też wiele międzynarodowych projektów, w tym iluminacji domów, sklepów i muzeów. Davide Groppi był szczególnie aktywny w obszarze hotelarstwa (hotele i restauracje).
Niektórzy z najbardziej znanych szefów kuchni na świecie wybrali rozwiązania oświetleniowe Davide Groppi dla swoich lokali, w tym Massimo Bottura, Massimiliano Alajmo, Moreno Cedroni oraz Giancarlo Perbellini.
Davide Groppi został również doceniony przez prasę za doskonałość i otrzymał prestiżowe nagrody za swoje kreacje oświetleniowe, w tym nagrodę Edida Award w 2011 roku za lampę Sampei, Design Plus Award w 2014 roku za lampę Neuro, a także dwie nagrody na 23. edycji ADI Compasso d'Oro Awards za lampę Nulla i lampę Sampei oraz wyróżnienie ADI Compasso d'Oro za naszą ładowalną lampę Tetatet w 2016 r. ADI Compasso d' Nagroda Oro jest uważana za najstarsze i najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla wzornictwa na świecie.
Od czerwca 2019 r. Sampei oświetla „Studio alla Vetrata”, jedno z biur Prezydenta Republiki, w ramach „Quirynal Contem poraneo”.

Filmy

Tagi

DAWIDE GOPPI, Davide Groppiego; Omar Carraglia, sol, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety halogenowe, Kinkiety LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Davide Groppi Sol 2

Lampa ścienna Davide Groppi Sol 2

Metalowa ścienna lampa halogenowa / LED 220 / 240 V - 50 / 60 Hz HALOGEN 160 W - R7s - 3100 lm LED 24 W - 2600 lm DOSTĘPNA W WERSJI US BIAŁY MATOWY CZARNY MAT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek