SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Davide Groppi Toast Zobacz większe

Lampa ścienna Davide Groppi Toast

KOD: 250sddavidegroppitoast

ID: 107126

Rok produkcji2001
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantDavide Groppi
ProjektantAlberto Zattin
ProducentDavide Groppi
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Davide Groppi Toast

Kinkiet ze szkła i metalu

Projektant: Alberto Zattin, Davide Groppi
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2001

Opis

Metal - Szklana ścienna lampa halogenowa

100 / 240 V - 50 / 60 Hz
HALOGEN 80 W - R7s - 1400 lm

DOSTĘPNA WERSJA US

BIAŁY MATOWY( ccc333)CZARNY MAT
CHROM POLEROWANY
CHROM SZCZOTKOWANY

Davide Groppi

Davide Groppi - zdjęcie projektantaDavide Groppi (1963) rozpoczął swoją pracę w małym laboratorium w historycznym centrum włoskiego miasta Piacenza pod koniec lat 80.
Davide Groppi wynalazł i wyprodukował swoje pierwsze lampy i postanowił po prostu użyć własnego nazwiska dla nazwę firmy.
Kreatywna niezależność i pełne pasji, nieszablonowe zarządzanie pozwoliły mu z biegiem czasu poznać i rozwinąć własną markę oryginalnych i niepowtarzalnych produktów, obecnie dystrybuowanych na całym świecie.
Prostota, nieważkość, emocje, twórcza inwencja i zdumienie są podstawowymi składnikami każdego projektu lampy lub oświetlenia zaprojektowanego przez Davide Groppi.
Kreacje Davide Groppi nigdy nie są pomyślane jako zwykłe światła lub lampy. Powstają z potrzeby ożywienia czegoś, co jest konieczne lub znaczące.
Niektóre z rzeczy, które inspirują te idee, to dzieła sztuki, gotowe przedmioty, magia, chęć robienia rzeczy własnymi rękami lub po prostu chęć do zabawy i zabawy ze światłem.
Światło w rękach Davide Groppi to wspaniały sposób na uwodzenie i podniecenie.
Hi zawsze pracował z wierną grupą współpracowników, którzy podzielają jego wizję i pomagają go rozwijać pomysły i wprowadzać je w życie.
W ciągu wielu lat doświadczeń Davide Groppi opracował różne produkty i pokazy we współpracy z firmami specjalizującymi się w projektowaniu, takimi jak De Padova, Boffi, Paola Lenti i Christofle.
Na całym świecie było też wiele międzynarodowych projektów, w tym iluminacji domów, sklepów i muzeów. Davide Groppi był szczególnie aktywny w obszarze hotelarstwa (hotele i restauracje).
Niektórzy z najbardziej znanych szefów kuchni na świecie wybrali rozwiązania oświetleniowe Davide Groppi dla swoich lokali, w tym Massimo Bottura, Massimiliano Alajmo, Moreno Cedroni oraz Giancarlo Perbellini.
Davide Groppi został również doceniony przez prasę za doskonałość i otrzymał prestiżowe nagrody za swoje kreacje oświetleniowe, w tym nagrodę Edida Award w 2011 roku za lampę Sampei, Design Plus Award w 2014 roku za lampę Neuro, a także dwie nagrody na 23. edycji ADI Compasso d'Oro Awards za lampę Nulla i lampę Sampei oraz wyróżnienie ADI Compasso d'Oro za naszą ładowalną lampę Tetatet w 2016 r. ADI Compasso d' Nagroda Oro jest uważana za najstarsze i najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla wzornictwa na świecie.
Od czerwca 2019 r. Sampei oświetla „Studio alla Vetrata”, jedno z biur Prezydenta Republiki, w ramach „Quirynal Contem poraneo”.

Filmy

Tagi

DAWIDE GOPPI, Alberto Zattina, Davide Groppiego; Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, Lampy lustrzane, Oświetlenie łazienkowe, lampa ścienna, lampa lustrzana, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Szklane kinkiety, Kinkiety halogenowe, Kinkiety LED, Współczesne lampy lustrzane w stylu, Metalowe lampy lustrzane, Lampy szklane z lustrem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Davide Groppi Toast

Lampa ścienna Davide Groppi Toast

Metal - Szklana ścienna lampa halogenowa 100 / 240 V - 50 / 60 Hz HALOGEN 80 W - R7s - 1400 lm DOSTĘPNA WERSJA USA BIAŁY MAT CZARNY MAT POLEROWANY CHROM SZCZOTKOWANY CHROM

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek