SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Axolight Stormy Zobacz większe

Lampa ścienna Axolight Stormy

KOD: 250sdaxolightstormy

ID: 106987

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantManuel Vivian
ProducentAxolight
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 203.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Axolight Stormy

Lampa ścienna z tkaniny

Projektant: Manuel Vivian
Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

Stormy to kolekcja lamp sufitowych i ściennych składająca się z metalowej konstrukcji oraz zdejmowanego i zmywalnego pokrycia z elastycznej tkaniny, dostępnej w kolorze białym lub kości słoniowej. Dostępny w dwóch rozmiarach.

Manuel Vivian

Manuel Vivian - zdjęcie projektantaUrodzony w Wenecji w 1971, uzyskał dyplom w Instytucie Sztuki w Wenecji i zaczął projektować w bardzo młodym wieku, w szczególności szkło dmuchane (również dzięki rodzinnej firmie). Po sukcesie swoich pierwszych projektów w szkle, Manuel rozszerzył swoje zainteresowania na różne inne dziedziny projektowania wnętrz. Od powstania Axo Light w 1996 roku stale współpracuje z firmą i został jej głównym projektantem.

Filmy

Tagi

AXOLIGHT, Manuela Viviana; Burzliwy, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Lampy ścienne z tkaniny, Kinkiety z włókien syntetycznych, Kinkiety z poliamidu, Kinkiety fluorescencyjne, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety halogenowe, Kinkiety LED, Kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Axolight Stormy

Lampa ścienna Axolight Stormy

Stormy to kolekcja lamp sufitowych i ściennych składająca się z metalowej konstrukcji oraz zdejmowanej i zmywalnej elastycznej tkaniny pokryciowej, dostępnej w kolorze białym lub kości słoniowej. Dostępny w dwóch rozmiarach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek