SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Fabbian Glu Zobacz większe

Lampa ścienna Fabbian Glu

KOD: 250sdfabbianglu

ID: 106895

Rok produkcji2014
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantDavid Pellegrini
ProjektantFrancesca Mengato
ProducentFabbian
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 286.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Fabbian Glu

Aluminiowa lampa ścienna LED

Projektant: David Pellegrini, Francesca Mengato
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2014

Opis

Kolekcja składa się z jednej lampy wiszącej i jednej lampy ściennej, obie do użytku wewnętrznego.
Główna konstrukcja wykonana jest z matowego, malowanego na biało aluminium. Lampa jest zasilana z sieci i nadaje się do użytku z żarówkami LED.

informacje techniczne:
- Gost REAC: Produkt jest zgodny z wymaganiami określonymi przez normy rosyjskie.
- Ochrona przed wnikaniem ciał stałych większych niż 12 mm.
Brak ochrony przed wnikaniem wody.

David Pellegrini

David Pellegrini - zdjęcie projektantaprogettazione architettonica, urbana, rilievo, elaborazioni digitali, design

Francesca Mengato

Francesca Mengato - zdjęcie projektanta(1981) Po ukończeniu studiów architektonicznych na IUAV w Wenecji w 2006 roku, natychmiast rozpoczyna współpracę z różnymi studiami projektowymi i jednocześnie jako niezależny projektant. Na stałe współpracuje ze Studio Valente Architetti przy projektach mebli architektonicznych, wykonawczych i wnętrzowych. Swoje powołanie architektoniczne łączy z pasją do marketingu internetowego, specjalizuje się w tej dziedzinie i wykorzystuje to w swojej pracy projektanta. Jej doskonałe relacje z małymi i większymi firmami oraz pasja do projektowania doprowadziły ją do nawiązania współpracy z architektem Davidem Pellegrinim. Wspólnie opracowują szereg różnych pomysłów i prototypów, od projektowania po grafikę, architekturę i wnętrza.
... Więcej
... mniej

Filmy

Tagi

Fabbian, Davida Pellegriniego; Francesca Mengato, glu, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Kinkiety LED

Napisz opinię

Lampa ścienna Fabbian Glu

Lampa ścienna Fabbian Glu

Kolekcja składa się z jednej lampy wiszącej i jednej lampy ściennej, obie do użytku wewnętrznego. Główna konstrukcja wykonana jest z matowego, malowanego na biało aluminium. Lampa jest zasilana z sieci i nadaje się do użytku z żarówkami LED. Informacje techniczne: - Gost REAC: Produkt jest zgodny z wymogami rosyjskich norm. - Ochrona przed wnikanie ciał stałych większych niż 12 mm. Brak ochrony przed wnikaniem wody.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek