SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Fontanaarte Bonnet Zobacz większe

Lampa ścienna Fontanaarte Bonnet

KOD: 250sdfontanaartebonnet

ID: 106738

Rok produkcji2014
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantOdo Fioravanti
ProducentFontanaarte
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 282.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Fontanaarte Bonnet

Oświetlenie pośrednie LED z odlewanego ciśnieniowo aluminium ściennego,

Projektant: Odo Fioravanti
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2014

Dane techniczne

30,7 x 10,2 x wys.14,3 mm

Opis

Dzięki eleganckiemu, falistej formie Bonnet jest nową lampą LED, która na nowo odzwierciedla koncepcję oświetlenia pośredniego. W górnej części skrywa się małe, ale bardzo mocne źródło LED, którego promień światła skierowany jest głównie bezpośrednio w górę na ścianę i sufit. Projektant chciał również pobawić się pasożytniczym światłem, które zwykle jest tracone, regenerując je za pomocą soczewki i kierując je w dół. W ten sposób Bonnet nie tylko sam się rozświetla, ale również świeci w dół.
Wykorzystane materiały i technologie są jednymi z najbardziej zaawansowanych na dzisiejszym rynku oświetleniowym i obejmują odlewane ciśnieniowo stopy aluminium o niskiej zawartości krzemu, które umożliwiają dowolne rodzaj wykończenia powierzchni, przezroczyste technopolimery o bardzo wysokim współczynniku załamania światła i elektroniczne technologie zarządzania oświetleniem nowej generacji.
Maska jest zgodna z surowymi amerykańskimi przepisami dotyczącymi najbardziej zaawansowanych technologii COB LED dostępnych obecnie na rynku międzynarodowym.

Odo Fioravanti

Odo Fioravanti - zdjęcie projektantaStudiował wzornictwo przemysłowe na Wydziale Projektowym Politechniki Mediolańskiej. Od 2003 roku pracuje jako projektant przemysłowy, eksperymentując również z projektowaniem graficznym i wystawienniczym, z silną wolą łączenia różnych dziedzin designu w ciągłą materię.
Jego projekty otrzymały prestiżowe nagrody za wzornictwo, odkąd stworzył Odoardo Fioravanti Design Studio. Prowadził wykłady w wielu szkołach i akademiach projektowania: Politechnika Mediolańska, Uniwersytet San Marino, Akademia Domus, Istituto Marangoni, NABA, SPD Scuola Politecnica di Design. Jego obiekty były prezentowane na wielu wystawach międzynarodowych. W 2010 roku Muzeum Designu Triennale di Milano zaprezentowało jego osobistą wystawę „Industrious Design”.
W 2011 roku zdobył Compasso d'Oro Prize ADI z drewnianym krzesłem Frida autorstwa Pedrali.
On pracuje również jako niezależny dziennikarz dla magazynów poświęconych projektowaniu, próbując odkrywać i zmieniać granice projektowania jako dyscypliny.

Filmy

Tagi

FontanaArte, Odo Fioravanti, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Lampy ścienne z odlewu aluminiowego, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety LED, Kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Fontanaarte Bonnet

Lampa ścienna Fontanaarte Bonnet

Dzięki eleganckiemu, wijącemu się kształtowi Bonnet jest nową lampą LED, która na nowo odzwierciedla koncepcję oświetlenia pośredniego. W górnej części skrywa się małe, ale bardzo mocne źródło LED, którego promień światła skierowany jest głównie bezpośrednio w górę na ścianę i sufit. Projektant chciał również pobawić się pasożytniczym światłem, które zwykle jest tracone, regenerując je za pomocą soczewki i kierując je w dół. W ten sposób Bonnet nie tylko sam się rozświetla, ale także wytwarza blask skierowany w dół. Zastosowane materiały i technologie należą do najbardziej zaawansowanych na dzisiejszym rynku oświetleniowym i obejmują odlewane ciśnieniowo stopy aluminium o niskiej zawartości krzemu, które umożliwiają dowolne wykończenie powierzchni, przezroczyste technopolimery o bardzo wysokim współczynniku załamania światła oraz technologie elektronicznego zarządzania oświetleniem nowej generacji . Bonnet jest zgodny z surowymi amerykańskimi przepisami dotyczącymi najbardziej zaawansowanych technologii COB LED dostępnych obecnie na rynku międzynarodowym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek