SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Flos Ontherocks Zobacz większe

Lampa ścienna Flos Ontherocks

KOD: 250sdF4651000

ID: 106722

Rok produkcji2004
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAntonio Citterio
ProjektantToan Nguyen
ProducentFlos
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 359.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Flos Ontherocks

Szklana lampa ścienna

Projektant: Antonio Citterio, Toan Nguyen
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2004
Kod produktu: F4651000

Opis

„Ontherocks to kostka lodu i pokazuje nasze ciągłe dążenie do „nieprojektowych” opraw oświetleniowych, w których dominującymi elementami są filtr i światło”. 
Antonio Citterio

Kinkiet zapewniający bezpośrednie/pośrednie i częściowo rozproszone światło. Korpus lampy z przezroczystego szkła. Wewnętrzny klosz z mlecznego szkła. Uchwyt ścienny jest malowany proszkowo na biało, odlewany ciśnieniowo ze stopu aluminium, obejmujący zarówno system montażu ściennego, jak i osprzęt elektryczny.

Antonio Citterio

Antonio Citterio - zdjęcie projektantaAntonio Citterio i Patricia Viel są założycielami firmy Antonio Citterio Patricia Viel z siedzibą w Mediolanie.
Firma działa na arenie międzynarodowej, opracowując złożone projekty we wszystkich skalach we współpracy z wykwalifikowaną siecią wyspecjalizowanych konsultantów. Praktyka ma duże doświadczenie w dostarczaniu szczegółowej dokumentacji projektowej obejmującej zarówno stan surowy, jak i wnętrze budynku, od przegród zewnętrznych po wykończenie wnętrz, w tym elementy stolarki na zamówienie i meble.
Wśród rodzajów opracowanych projektów przez praktykę to: plany urbanistyczne, kompleksy mieszkaniowe i handlowe, obiekty produkcyjne, renowacja/ponowne wykorzystanie obiektów zabytkowych, biura, salony i hotele.
Firma działa również w sektorze komunikacji korporacyjnej, realizując projekty koordynowane obraz, instalacje i grafiki.
Niedawne prace budowlane obejmują siedzibę grupy Ermenegildo Zegna w Mediolanie (Włochy), Hotel Bulgari w Londynie oraz Technogym Village w Cesena (Włochy).
Firma bierze udział w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach projektowych oraz posiada certyfikat ISO 9001:2008. Spółka zależna należąca w całości do włoskiej firmy została zarejestrowana w 2015 roku w Nowym Jorku.

Toan Nguyen

Toan Nguyen - zdjęcie projektantaPo ukończeniu ENSCI (École Nationale Supérieure de Création Industrielle) w Paryżu) w 1995 roku projektant Toan Nguyen odbył szkolenie w Barcelonie pod kierunkiem Alberto Lievore. Kilka lat po przeprowadzce do Mediolanu w 1996 roku przez dekadę współpracował z Antonio Citterio. Jako szef działu projektowego i partner współtworzył liczne kolekcje dla wiodących firm projektowych na całym świecie.
W 2009 roku założył własne studio w Mediolanie, a następnie rozpoczął serię udanej współpracy z kilkoma głównymi markami w branży. przemysł wysokiej jakości i doskonałe rzemiosło w Europie, Ameryce Północnej i Azji, na meblach, oświetleniu, ceramice, a także na produktach technologicznych.
Dla Toana Nguyena projektowanie jest dyscypliną ściśle związaną z przedmiotem, w tradycyjnym sensie terminu. Priorytet mają fizyczne relacje z użytkownikami. Pokazując natychmiastowe poczucie sensownego wykorzystania, pierwszeństwo przyznaje się zrozumiałym formom i zoptymalizowanym procesom produkcyjnym, jednak nigdy nie zaniedbując zmysłowości materiałów i emocjonalnego wpływu obiektu.
Twórcza indywidualność Toana Nguyena została doceniona przez okręt flagowy współczesne marki projektowe, takie jak Dedon, Laufen, Fendi Casa, Bugatti Home, Brown Jordan, Coalesse, Teknion, Studio TK, District Eight, Vibia, Viccarbe, Walter Knoll, Lema, Busnelli, Wendelbo, RH, m.in. znaczna liczba których kreacje zostały nagrodzone prestiżowymi międzynarodowymi nagrodami.

Filmy

Tagi

Flos, Antonio Citterio; Toan Nguyen, Kolekcja Home - ściana+sufit, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Projekt kinkiety, Szklane kinkiety, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety, Flos, oświetlenie, Oświetlenie wysokiej jakości, Projekt, Projekt oświetlenia, Wysokiej jakości światła, Wewnątrz, Ściana konsumencka + sufit, Na skałach, Ontherock HL, Antonio Citterio

Napisz opinię

Lampa ścienna Flos Ontherocks

Lampa ścienna Flos Ontherocks

„Ontherocks to kostka lodu i pokazuje nasze ciągłe dążenie do „nieprojektowych” opraw oświetleniowych, w których filtr i światło są dominującymi elementami”. Antonio Citterio Kinkiet zapewniający bezpośrednie /światło pośrednie i częściowo rozproszone. Korpus lampy z przezroczystego szkła. Wewnętrzny dyfuzor z mlecznego szkła. Uchwyt ścienny jest malowany proszkowo na biało, odlewany ciśnieniowo ze stopu aluminium, obejmujący zarówno system montażu ściennego, jak i osprzęt elektryczny.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek