SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Vibia Suite Zobacz większe

Lampa ścienna Vibia Suite

KOD: 250sdvibiasuite

ID: 106717

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJordi Vilardell & Meritxell Vidal
ProducentVibia
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 1205.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vibia Suite

Kinkiet LED

Projektant: Jordi Vilardell & Meritxell Vidal
Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

Suite to lampa ścienna, która ma różne funkcje, w której materia i światło są zintegrowane w jednym korpusie. W apartamencie znajduje się stoisko oraz oświetlenie LED. Zaprojektowany przez Jordiego Vilardella i Meritxella Vidala. Dostępny w dwóch wykończeniach: ciemnobrązowym i białym.

Materiał i światło są połączone w jeden przedmiot, który pełni jednocześnie funkcję oświetlenia, pełniąc jednocześnie funkcję mebla. Kolekcja SUITE, zaprojektowana przez Jordiego Vilardella i Meritxella Vidala, tworzy nową relację między światłem a ludźmi żyjącymi w przestrzeni, zapraszając ich do interakcji z nią, odczuwania jej i przeżywania nią.
Dynamiczna struktura SUITE, składający się z wielu płaszczyzn pionowych o różnych wysokościach i orientacjach, oferuje użyteczne powierzchnie do podtrzymywania przedmiotów codziennego użytku, stając się w ten sposób wielofunkcyjnym światłem.
Jego ciepłe i wygodne światło pojawia się, gdy się tego nie spodziewa, co jest mile zaskakujące. Jest to idealne oświetlenie na chwile wypoczynku, relaksu i odpoczynku, ponieważ reinterpretuje i odnawia tradycyjne połączenie stolika bocznego lub półki i lampy stołowej.
Oprócz tego, że jest wyposażone w źródła światła LED, które pozostają niewidoczne i widoczne gdy światło jest włączone, SUITE jest w stanie włączyć dodatkową lampkę do czytania w postaci małej lampki z kloszem. Inną opcją jest zintegrowanie świetlistego kamienia, który wzmacnia pośrednie oświetlenie SUITE, generując komfortowy, regulowany efekt nastrojowego światła.
W ten sposób SUITE osiąga idealną równowagę między światłem a jego funkcją kompozycyjną jako uzupełnienie meble.

Jordi Vilardell & Meritxell Vidal

Jordi Vilardell & Meritxell Vidal - zdjęcie projektantaOd 2008 roku Jordi Vilardell i Meritxell Vidal współpracują przy projektach dla różnych firm.

Filmy

Tagi

wibia, Jordi Vilardell i Meritxell Vidal; Zestaw, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Lampy ścienne ze stali, Kinkiety Direct Light, Kinkiety LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Vibia Suite

Lampa ścienna Vibia Suite

Suite to kinkiet, który ma różne funkcje, w którym materia i światło są zintegrowane w jednym korpusie. W apartamencie znajduje się stoisko oraz oświetlenie LED. Zaprojektowany przez Jordiego Vilardella i Meritxella Vidala. Dostępny w dwóch wykończeniach: ciemnobrązowym i białym. Materiał i światło są połączone w jeden przedmiot, który pełni jednocześnie funkcję świetlną, pełniąc jednocześnie funkcję mebla. Kolekcja SUITE, zaprojektowana przez Jordi Vilardell & Meritxell Vidal, tworzy nową relację między światłem a ludźmi żyjącymi w przestrzeni, zapraszając ich do interakcji z nim, odczuwania go i przeżywania. Dynamiczna struktura SUITE, składający się z wielu płaszczyzn pionowych o różnych wysokościach i orientacjach, oferuje użyteczne powierzchnie do podtrzymywania przedmiotów codziennego użytku, stając się tym samym wielofunkcyjnym światłem. Jego ciepłe i komfortowe światło pojawia się, gdy nie jest oczekiwane, co jest mile zaskakujące. Jest to idealne oświetlenie na chwile wypoczynku, relaksu i odpoczynku, ponieważ reinterpretuje i odnawia tradycyjne połączenie stolika bocznego lub półki i lampy stołowej. Oprócz wyposażenia w źródła światła LED, które pozostają niewidoczne i widoczne gdy światło jest włączone, SUITE jest w stanie włączyć dodatkową lampkę do czytania w postaci małej lampki z kloszem. Inną opcją jest zintegrowanie świetlistego kamienia, który wzmacnia pośrednie oświetlenie SUITE, generując komfortowy, regulowany efekt nastrojowego światła. W ten sposób SUITE osiąga idealną równowagę między światłem a jego funkcją kompozycyjną jako uzupełnienie meble.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek