SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Louis Poulsen Vl Ring Crown Zobacz większe

Lampa ścienna Louis Poulsen Vl Ring Crown

KOD: 250sdlouispoulsenvlringcrown

ID: 106712

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantVilhelm Lauritzen
ProducentLouis Poulsen
Kraj pochodzeniaDania
CenaCena od 477.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Louis Poulsen Vl Ring Crown

Lampa ścienna ze szkła opalowego bezpośredniego światła

Projektant: Vilhelm Lauritzen
Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

Kinkiet emituje światło skierowane przede wszystkim w dół. Opalowe szkło zapewnia wygodne i równomierne oświetlenie obszaru wokół oprawy.

Źródło światła i klasa energetyczna
Źródło światła 1x40W E27

Inne informacje
Materiał: Klosz: Usta - dmuchane, 3-warstwowe, polerowane szkło opalowe. Tylna obudowa i ramię: mosiądz polerowany, nieobrobiony. Należy pamiętać, że powierzchnie mosiężne są surowe. Oznacza to, że powierzchnia z czasem będzie się zmieniać i pokryć patyną. 
Długość przewodu: 2,5 m Biały przewód PVC z wtyczką.
Przełącznik: na tylnej obudowie.

Vilhelm Lauritzen

Vilhelm Lauritzen - zdjęcie projektantaVilhelm Lauritzen (1894–1984) jest jednym z najważniejszych architektów w historii Danii; był pionierem duńskiego funkcjonalizmu. Szereg jego budynków – Teatr Nørrebro (1931–32), dom towarowy Daells Varehus (1928–35), Radiohuset (1936–41) i pierwsze lotnisko zbudowane w Kastrup (1937–39) – stanowiły skoncentrowaną esencję współczesnego życia . Inne znaczące budynki, które wywodzą się z deski kreślarskiej Lauritzena to Folkets Hus (1953-56), lepiej znany dziś jako sala koncertowa Vega, budynek Shellhuset (1950-51) i ambasada Danii w Waszyngtonie (1958-60). W szczególności budynek Radiohuset i najwcześniejsza wersja lotniska Kastrup – oba wymienione dzisiaj – uważane są za niezrównane zabytki modernizmu w europejskim gatunku budownictwa.

Filmy

Tagi

Louisa Poulsena; Vilhelma Lauritzena, VL Pierścień Korona, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Szklane kinkiety, Lampy ścienne z mosiądzu, Lampy ścienne ze szkła opalowego, Kinkiety Direct Light, Kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Louis Poulsen Vl Ring Crown

Lampa ścienna Louis Poulsen Vl Ring Crown

Kinkiet emituje światło skierowane przede wszystkim w dół. Szkło opalowe zapewnia komfortowe i równomierne oświetlenie obszaru wokół oprawy. Źródło światła i klasa energetyczna Źródło światła 1x40W E27 Pozostałe informacje Materiał: Klosz: dmuchany ustnie, 3-warstwowy , polerowane szkło opalowe. Tylna obudowa i ramię: mosiądz polerowany, nieobrobiony. Należy pamiętać, że powierzchnie mosiężne są surowe. Oznacza to, że powierzchnia z czasem będzie się zmieniać i pokrywać patyną. Długość przewodu: 2,5 m Biały przewód PVC z wtyczką. Włącznik: na tylnej obudowie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek