SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Vesoi Tratto Zobacz większe

Lampa ścienna Vesoi Tratto

KOD: 250sdtratto200/ap dim

ID: 106585

Rok produkcji2017
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentVesoi
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vesoi Tratto

Aluminiowa lampa ścienna LED z oświetleniem pośrednim

Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2017
Kod produktu: tratto200/ap dim

Opis

Tratto to oprawa ścienna z aluminium malowanego na kolor mosiądzu, kolor biały lub czarny. 

Cechy techniczne: Led 2x35w 10000lm 3000K - 230V

Tratto - wyrazistość w przestrzeni technicznej: oprawa ścienna i zwieszana regulowana w długości na żelaznych drutach, specjalny kabel elektryczny. Konstrukcja aluminiowa z wykończeniem malowanym. Dyfuzor opalowy z PMMA. Moduł ledowy. Emisja światła pośrednia i bezpośrednia, podwójne oświetlenie.

Filmy

Tagi

Wesoj, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Lampy ścienne z aluminium malowanego proszkowo, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety LED, Kinkiety, produkcja, oświetlenie, oświetlenie włoskie, kultowy, wyprodukowane we Włoszech, Wykonany ręcznie, przemysł oświetleniowy, oświetlenie wewnętrzne, oświetlenie dekoracyjne, wnętrze, Dom, kontrakt

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Vesoi Tratto

Lampa ścienna Vesoi Tratto

Tratt o to oprawa ścienna z aluminium malowanego na kolor mosiądz, kolor biały lub czarny. Właściwości techniczne: Led 2x35w 10000lm 3000K - 230V Tratto - wyrazistość w przestrzeni technicznej: oprawa ścienna i zwieszana regulowana w długości na żelaznych drutach, specjalny kabel elektryczny. Konstrukcja aluminiowa z wykończeniem malowanym. Dyfuzor opalowy z PMMA. Moduł ledowy. Emisja światła pośrednia i bezpośrednia, podwójne oświetlenie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek