SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Vibia Guise Zobacz większe

Lampa ścienna Vibia Guise

KOD: 250sdvibiaguise

ID: 106495

Rok produkcji2017
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantStefan Diez
ProducentVibia
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 1002.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vibia Guise

Kinkiet LED ze szkła borokrzemianowego

Projektant: Stefan Diez
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2017

Opis

Ta okrągła pośrednia lampa ścienna z technologią LED integruje światło ze szkłem borokrzemianowym i sprawia, że ​​przechodzi ono w taki sposób, że staje się niewidoczne, a następnie umożliwia pojawienie się znikąd.

LED 3000 K. CRI > 90
Ściemniacz: czujnik optyczny.
Kabel elektryczny z wtyczką.

GUISE to poetycka ekspresja rzemiosła, światła, technologii i nastroju. Stefan Diez wraz z firmą Vibia opracował nowe podejście do korzystania z technologii LED, integrując światło z materiałem i przepuszczając je w taki sposób, że staje się niewidoczne, a następnie pozwala pojawiać się znikąd. Efektem końcowym jest unikalna kolekcja pięknych przezroczystych przedmiotów, które emanują światłem, integrując materiał, światło i przestrzeń w sposób nigdy wcześniej niespotykany. Wykwintne potraktowanie formy, materiału i technologii gwarantuje zaskakujący efekt świetlny i nienaganne wykonanie.

Kolekcja obejmuje kinkiety ścienne, lampy podłogowe i oprawy zwieszane, które łączą nastrojowe oświetlenie, które może być poziome lub ustawione pionowo, a także okrągłe oświetlenie pośrednie do ścian. Przezroczysty kryształ wykorzystuje wysokiej jakości szkło borokrzemianowe. Połączenie fizycznego materiału i wirtualnego następuje dzięki zaawansowanej technologii, która jednak pozostaje niezauważona: najnowszej generacji diody LED, precyzyjnie cięte szkło i prążki wykonane przez robota na szklanej powierzchni…. W przypadku GUISE to podejście do technologii kończy się włączeniem czujnika do oprawy oświetleniowej, który umożliwia przyciemnienie natężenia poprzez bliskość obiektu, bez konieczności rzeczywistego kontaktu. 
…GUISE to magiczne światło.

Stefan Diez

Stefan Diez - zdjęcie projektantaProfesor Stefan Diez, urodzony w 1971 we Freising w Niemczech, studiował wzornictwo przemysłowe w Państwowej Akademii Sztuki i Projektowania w Stuttgarcie. W 2003 roku otworzył własną pracownię w Monachium, a od 2010 roku jest profesorem na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Karlsruhe. Wraz z dwoma partnerami przejął kierownictwo artystyczne Authentics w latach 2008-2009. Stefan Diez specjalizuje się w projektowaniu produktów i wystaw, pracując dla BREE, e15, VICCARBE, Established & Sons, Merten, Moroso, Rosenthal, Thonet, Willkhahn i innych ; jego projekty zdobyły wiele nagród i są prezentowane na wielu wystawach. Uważany jest za jednego z najbardziej innowacyjnych i obiecujących projektantów.

Filmy

Tagi

wibia, Stefana Dieza, przebranie, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Szklane kinkiety, Lampy ścienne ze szkła borokrzemianowego, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety LED, Kinkiety ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Vibia Guise

Lampa ścienna Vibia Guise

Ta okrągła pośrednia lampa ścienna z technologią LED integruje światło ze szkłem borokrzemianowym i sprawia, że ​​przechodzi ono w taki sposób, że staje się niewidoczne, a następnie pozwala pojawić się znikąd. LED 3000 K. CRI >90 Ściemniacz: czujnik optyczny. Przewód elektryczny z wtyczką. GUISE to poetycka ekspresja rzemiosła, światła, technologii i nastroju. Stefan Diez wraz z firmą Vibia opracował nowe podejście do korzystania z technologii LED, integrując światło z materiałem i przepuszczając je w taki sposób, że staje się niewidoczne, a następnie pozwala pojawiać się znikąd. Efektem końcowym jest wyjątkowa kolekcja pięknych przezroczystych obiektów, które emanują światłem, integrując materiał, światło i przestrzeń w sposób nigdy wcześniej niespotykany. Wykwintne potraktowanie formy, materiału i technologii gwarantuje zaskakujący efekt świetlny i nienaganne wykonanie. Kolekcja obejmuje kinkiety ścienne, lampy podłogowe i oprawy zwieszane, które łączą nastrojowe oświetlenie, które można ustawić w poziomie lub w pionie jako a także okrągłe światło pośrednie do ścian. Przezroczysty kryształ wykorzystuje wysokiej jakości szkło borokrzemianowe. Połączenie fizycznego materiału i wirtualnego następuje dzięki zaawansowanej technologii, która jednak pozostaje niezauważona: najnowszej generacji diody LED, precyzyjnie cięte szkło i prążki wykonane przez robota na szklanej powierzchni…. W przypadku GUISE to podejście do technologii kończy się włączeniem czujnika do oprawy oświetleniowej, który pozwala na zmniejszenie intensywności poprzez bliskość obiektu, bez potrzeby faktycznego kontaktu. …GUISE to magiczne światło.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek