SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Fabbian Pivot Zobacz większe

Lampa ścienna Fabbian Pivot

KOD: 250sdfabbianpivot

ID: 106448

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantVittorio Massimo
ProducentFabbian
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 234.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Fabbian Pivot

Aluminiowa lampa ścienna ze światłem pośrednim

Projektant: Vittorio Massimo
Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

Tak jak rosną źdźbła trawy, mocno zakotwiczone, ale wciąż swobodnie poruszające się w kierunku wiatru, z ruchem zginającym i obrotowym, lampa Pivot podąża za tą teorią i ma solidną podstawę z czterema pionowymi elementami, które są elastyczne i umożliwiają tworzenie nieskończonych aspektów oświetlenia. Lampa tworzy zatem „prostokątny” kształt, który rzuca pośrednie, ale dynamiczne oświetlenie na ścianę. Pivot ma minimalistyczny design i można go skierować w żądanym kierunku.
Kolekcja Pivot składa się z lampy podłogowej oraz trzech aplikacji ściennych i sufitowych w różnych rozmiarach. Wszystkie długości można całkowicie dostosować na życzenie. Lampy są przeznaczone do użytku w pomieszczeniach i są dostępne w kolorze białym lub ciemnoszarym aluminium, światło jest kierowane przez listwy świetlne. 

W przypadku lampy podłogowej napięcie zasilania to dioda LED ze ściemniaczem.
W przypadku aplikacji ściennych i sufitowych napięcie energii jest niskie (24V) i jest dostarczane ze zdalnym zasilaczem.
Zasilacz nie jest wliczony w cenę i należy go zakupić osobno.

Vittorio Massimo

Vittorio Massimo - zdjęcie projektantaVittorio Massimo urodził się w Treviso w 1981 roku. Po uzyskaniu dyplomu naukowego w 2000 roku studiował architekturę na IUAV w Wenecji, którą ukończył w 2006 roku.
Od 2007 roku przez trzy lata współpracował z pracownią John Pawson Architects w Londynie , a także ze studiem MZC+ w Treviso, z którym nadal współpracuje. Obecnie wykonuje zlecenia prywatne i uczestniczy w krajowych i międzynarodowych nagrodach. W 2010 roku był finalistą europejskiego projektu w Galway w Irlandii na aranżację części miasta, następnie zdobył drugie miejsce w Galliera Veneta za Nowe Muzeum i Centrum Obywatelskie w centrum miasta oraz pierwsze miejsce za aranżację historyczne centrum Palazzolo di Sona w Weronie.

Filmy

Tagi

Fabbian, Vittorio Massimo, Sworzeń, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety, Kinkiety ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Fabbian Pivot

Lampa ścienna Fabbian Pivot

Tak jak rosną źdźbła trawy, mocno zakotwiczone, ale wciąż swobodnie poruszające się w kierunku wiatru, z ruchem zginającym i obrotowym, lampa Pivot podąża za tą teorią i ma solidną podstawę z czterema pionowymi elementami, które są elastyczne i umożliwiają tworzenie nieskończonych aspektów oświetlenia. Lampa tworzy zatem „prostokątny” kształt, który rzuca pośrednie, ale dynamiczne oświetlenie na ścianę. Pivot ma minimalistyczny design i można go skierować w żądanym kierunku. Kolekcja Pivot składa się z lampy podłogowej oraz trzech aplikacji ściennych i sufitowych w różnych rozmiarach. Wszystkie długości można całkowicie dostosować na życzenie. Lampy są przeznaczone do użytku w pomieszczeniach i są dostępne w kolorze białym lub ciemnoszarym aluminium, światło jest kierowane przez paski świetlne. W przypadku lampy podłogowej napięcie zasilania to dioda LED ze ściemniaczem. Do ściany i w aplikacjach sufitowych napięcie energii jest niskie (24 V) i jest dostarczane ze zdalnym zasilaczem. Zasilacz nie jest wliczony w cenę i należy go kupić osobno.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek