SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna E15 North Zobacz większe

Lampa ścienna E15 North

KOD: 250sdLT05

ID: 106267

Rok produkcji2014
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantStudio Besau-Marguerre
ProducentE15
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
E15 North

lampa ścienna

Projektant: Studio Besau-Marguerre
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2014
Kod produktu: LT05

Dane techniczne

23 mm
ø 33 mm

Opis

Światło na ścianie Północna mogą być montowane na górę lub w dół oświetlenie. Otwarty na licznych kompozycji w zależności od rozmiaru, koloru i materiału, NORTH kieruje intrygującą grę światła i cienia. Zmniejsza się do rdzenia w kształcie kołowym o pojedynczej imponującą światła lub znacznie połączone w grupy, ścianie północnej światło składa się z aluminiowym w bieli sygnału.

Studio Besau-Marguerre

Studio Besau-Marguerre - zdjęcie projektantaSTUDIO BESAU-MARGUERRE SKŁADA SIĘ Z DUETEM PROJEKTANTÓW EVA MARGUERRE (*1983) I MARCEL BESAU (*1980).
PO STUDIACH PROJEKTOWANIA PRODUKTÓW I KOMUNIKACJI W KARLSRUHE I WUPPERTAL, PARA ZAŁOŻYŁA WŁASNY INTERDYSCYPLINARNY STUDIO DESIGNU MAJ 2011, OBEJMUJĄCE PROJEKTY WNĘTRZ, KOMUNIKACJI WIZUALNEJ, PROJEKTOWANIA REDAKCYJNEGO I STYLIZACJI. ICH WSPÓŁPRACOWE PODEJŚCIE DO PROJEKTOWANIA GENERUJE WYJĄTKOWE I INNOWACYJNE POMYSŁY ORAZ PRODUKTY, W KTÓRYCH EKSPERYMENTALNE WYKORZYSTANIE NIETYPOWYCH MATERIAŁÓW CZĘSTO POŁĄCZA SIĘ Z NIESAMOWITYMI KOLORAMI. CHOCIAŻ EVA MARGUERRE I MARCEL BESAU są stosunkowo nowe na scenie wzornictwa, mogą już spojrzeć wstecz na ważne kamienie milowe w karierze, z licznymi nominacjami do międzynarodowych nagród za wzornictwo i wygranymi cenami, takimi jak NIEMIECKA NAGRODA WZORNICTWA FINALISTA NEWCOMER FINALISTUS 2014 I EXHI W WIELU APLIKACJACH NIEMCY I ZA GRANICĄ.

Filmy

Tagi

e15; Studio Besau-Marguerre, Północ, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Lampy ścienne ze stali, Miedziane kinkiety, Kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna E15 North

Lampa ścienna E15 North

Kinkiet NORTH może być montowany do oświetlenia w górę lub w dół. Otwarty na liczne kompozycje w zależności od rozmiaru, koloru i materiału, NORTH kieruje intrygującą grą światła i cienia. Lampa ścienna NORTH, zredukowana do okrągłego rdzenia jako pojedyncza, imponująca lampa lub dramatycznie zmontowana w grupie, jest wykonana z malowanego proszkowo aluminium w kolorze białym sygnałowym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek