SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Adrenalina Roche Zobacz większe

Lampa ścienna Adrenalina Roche

KOD: 250sdadrenalinaroche

ID: 106220

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantDaria Zinovatnaya
ProducentAdrenalina
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Adrenalina Roche

Metalowa lampa ścienna z bezpośrednim światłem

Projektant: Daria Zinovatnaya
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2019

Dane techniczne

10x93,5x140 mm

Opis

Roche to metalowa lampa ścienna o bezpośrednim świetle.

Jak kamień wyrzeźbiony przez wiatr, Roche zanurza się w Wenus swoimi harmonijnymi, miękkimi i niezbędnymi kształtami, przynosząc planecie Ziemi niewyczuwalne piękno najjaśniejszej planety w Układzie Słonecznym. Złożona głównie ze skamieniałej lawy, Venere oświetla kolekcję, która wydaje się być ukształtowana przez skały i wypuszczona na planetę Ziemię z zamiarem zaskoczenia, a jednocześnie uspokojenia, zaspokojenia najbardziej wymagającego spojrzenia, a jednocześnie powitania w ciepłym ogarnij tych, którzy szukają relaksującej przerwy lub tych, którzy zmuszeni są zatrzymać się na przerwę pożądaną przez przypadkowość wydarzeń.
Roche to kolekcja, która może chodzić na palcach jak Lucyfer, Wenus o poranku lub stać się bohaterem futurystycznych scenariuszy, takich jak Vespero, wieczorna Wenus, ostatnia nocna planeta, która wychodzi po rozświetleniu całej galaktyki.

Daria Zinovatnaya

Daria Zinovatnaya - zdjęcie projektantaDARIA ZINOVATNAYA - PROJEKTANTKA PRZEMYSŁOWA I WNĘTRZ.
PODSTAWĄ MOJEJ PRACY SĄ KOLORY I GEOMETRIA, POŁĄCZENIE PŁASZCZYZN KOLOROWYCH. POCZĄTKUJĄC KAŻDĄ PRACĘ EKSPERYMENTUJĘ Z KOLORAMI, WYBIERAM PALETY, A NASTĘPNIE ZACZYNAM SIĘ BAWIĆ KOLORAMI I OBIEKTAMI, ABY ZNALEŹĆ RÓWNOWAGA. W PROCESIE POWSTAJĄ INSPIRACJE. DLA MNIE BARDZO WAŻNE JEST PRZECHOWYWANIE I PRZEKAZYWANIE.
KAŻDY Z MOICH KLIENTÓW JEST JEDEN SPOSÓB ZWIĄZANY Z KREATYWNOŚCIĄ. ONI SĄ GOTOWI NA EKSPERYMENTY.

Filmy

Tagi

adrenalina, Daria Zinowatnaja, Roche; Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Kinkiety Direct Light, Kinkiety z ramieniem stałym

Napisz opinię

Lampa ścienna Adrenalina Roche

Lampa ścienna Adrenalina Roche

Roche to metalowa lampa ścienna o bezpośrednim świetle. Jak kamień wyrzeźbiony przez wiatr, Roche zanurza się w Wenus swoimi harmonijnymi, miękkimi i niezbędnymi kształtami, przynosząc planecie Ziemię niewyczuwalne piękno najjaśniejsza planeta w Układzie Słonecznym. Złożona głównie ze skamieniałej lawy, Venere oświetla kolekcję, która wydaje się być ukształtowana przez skały i wypuszczona na planetę Ziemię z zamiarem zaskoczenia, a jednocześnie uspokojenia, zaspokojenia najbardziej wymagającego spojrzenia, a jednocześnie powitania w ciepłym ogarnij tych, którzy szukają relaksującej przerwy lub tych, którzy zmuszeni są zatrzymać się na przerwę pożądaną przez przypadkowość wydarzeń. Roche to kolekcja, która może chodzić na palcach jak Lucyfer, Wenus o poranku lub stać się bohaterem futurystycznych scenariuszy, takich jak Vespero, wieczorna Wenus, ostatnia nocna planeta, która wychodzi po rozświetleniu całej galaktyki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek