SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna EMKO Sunrise/Sunset Zobacz większe

Lampa ścienna EMKO Sunrise/Sunset

KOD: 250sdemkosunrise/sunset

ID: 106189

Rok produkcji2017
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantBarbora Adamonytė Keidūnė
ProducentEMKO
NagrodyGood Design - Lithuanian design prize
Kraj pochodzeniaLitwa
CenaCena od 422.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
EMKO Sunrise/Sunset

lampa ścienna

Projektant: Barbora Adamonytė Keidūnė
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2017

Opis

Życie, jakie znamy, jest cyklem krążącym wokół Słońca. Od zarania dziejów, etapy Słońca kształcie sposób interakcji ze światem wokół nas. Niebo stało się lustrem dla przodków człowieka, związanych z naszym samopoczuciem, naszą równowagą emocjonalną i codziennymi czynnościami. Wyraźne, jasnoniebieskie poranki, a następnie czerwono-pomarańczowo-fioletowe zachody słońca dają nam energię i radość. Z drugiej strony kilka dni szarego pochmurnego nieba lub miesiące krótkich zimowych dni i nasz nastrój zaczyna się zmieniać. To nie potrzeba wiele, aby poczuć pod pogodę.
Dodaj do tego nowoczesnego stylu życia, który powoli wyciągnął nas z dala od naturalnych cykli słoneczne oraz przenieśliśmy nasze działania w kierunku domu, wewnątrz zamkniętych pomieszczeń, które zostały zamknięte oderwaliśmy się od kontaktu z żywiołami i wzrosła nasza tęsknota za naturalnymi dobrodziejstwami Słońca. 
Stworzona podczas mrocznych litewskich zim jest lampą „Sunrise/Sunset”, która umieszcza kolory Słońca w dłoni. Zwycięzca międzynarodowej wystawy Meble 2012 z Wilna i nagrody Red Dot Design Concept Award w 2014 roku, ten interaktywny obiekt daje użytkownikowi możliwość wyboru odpowiedniej palety kolorów, aby dopasować pożądany efekt nastroju w zależności od pory dnia lub osobistych preferencji, delikatnie przesuwając źródło światła po kolorowym panelu. Wnosi żywy i orzeźwiający chłód jasnych poranków do biura lub ciepło przytulnych wieczorów do salonu.

Odznaczenia

Good Design - Lithuanian design prize

Good Design - Lithuanian design prize

Tagi

EMKO, Barbora Adamonytė Keidūnė, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Szklane kinkiety, Kinkiety z oświetleniem pośrednim

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna EMKO Sunrise/Sunset

Lampa ścienna EMKO Sunrise/Sunset

Życie, jakie znamy, jest cyklem krążącym wokół Słońca. Od zarania dziejów etapy Słońca kształtowały sposób, w jaki wchodzimy w interakcję z otaczającym nas światem. Niebo stało się lustrem dla przodków człowieka, związanych z naszym samopoczuciem, naszą równowagą emocjonalną i codziennymi czynnościami. Wyraźne, jasnoniebieskie poranki, a następnie czerwono-pomarańczowo-fioletowe zachody słońca dają nam energię i radość. Z drugiej strony kilka dni szarego pochmurnego nieba lub miesiące krótkich zimowych dni i nasz nastrój zaczyna się zmieniać. Nie trzeba wiele, aby czuć się pod wpływem pogody. Dodaj do tego nowoczesny styl życia, który powoli odciąga nas od naturalnych cykli Słońca, ponieważ przenosimy nasze działania w kierunku wnętrz, w zamkniętych przestrzeniach oderwaliśmy się od kontaktu z żywiołami i wzrosła nasza tęsknota za naturalnymi dobrodziejstwami Słońca. Stworzona podczas mrocznych litewskich zim jest lampą „Sunrise/Sunset”, która umieszcza kolory Słońca w dłoni. Zwycięzca międzynarodowej wystawy Meble 2012 z Wilna i nagrody Red Dot Design Concept Award w 2014 roku, ten interaktywny obiekt daje użytkownikowi możliwość wyboru odpowiedniej palety kolorów, aby dopasować pożądany efekt nastroju w zależności od pory dnia lub osobistych preferencji, delikatnie przesuwając źródło światła po kolorowym panelu. Wnosi żywy i orzeźwiający chłód jasnych poranków do biura lub ciepło przytulnych wieczorów do salonu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek