SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Luxcambra Sutton Zobacz większe

Lampa ścienna Luxcambra Sutton

KOD: 250sdluxcambrasutton

ID: 106132

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantXavier Solé Gili
ProducentLuxcambra
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 158.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Luxcambra Sutton

Aluminiowa lampa ścienna

Projektant: Xavier Solé Gili
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2021

Dane techniczne

szer. x gł. x wys.: 22 x 31 x 22 mm
1 kg

Opis

Kinkiet z czarnym lub białym metalicznym kloszem.
1 x E-27 (żarówka nie jest dołączona), IP20

Aluminiowy klosz o podstawowym kształcie stożka jest główną postacią Sutton kolekcja. Cała kolekcja wykonana jest w różnych wykończeniach lakierowanych epoksydowo, a jej źródłem światła jest żarówka LED. Jego lekki metalowy klosz jest elegancki, aby nadać osobowości każdemu rodzajowi otoczenia.

Xavier Solé Gili

Xavier Solé Gili - zdjęcie projektantaProjektant przemysłowy ELISAVA School of Design w Barcelonie i Europejski Instytut Wzornictwa w Mediolanie w 1984 roku. W 1986 roku, po pracy w studiu AGENZIA DESIGN SAS, (G. Arnaldi - L. Gaetani) powraca do Barcelony, opierając swoje zawodowe zaangażowanie na zwiększaniu innowacyjności w wewnętrznych projektach firmy same produkty i pomagają w realizacji projektów zewnętrznych projektantów ułatwiając komunikację i budując pomost dla doskonalenia na wszystkich poziomach zarządzania. Jego kariera koncentrowała się głównie na dwóch biznesach, AMAT-3 i TRAMO (Grupo T Diffusion). Członek zarządu Stowarzyszenia ADP/Profesjonalnych Projektantów w latach 1991 i 2006.

Tagi

lukskambra, Xavier Solé Gili, Sutton, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Kinkiety Direct Light, Kinkiety LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Luxcambra Sutton

Lampa ścienna Luxcambra Sutton

Kinkiet z czarnym lub białym metalicznym kloszem. 1 x E-27 (bez żarówki), IP20 Aluminiowy klosz o podstawowym kształcie stożka to główna postać kolekcji Sutton. Cała kolekcja wykonana jest w różnych wykończeniach lakierowanych epoksydowo, a jej źródłem światła jest żarówka LED. Jego lekki metalowy klosz jest elegancki, aby nadać osobowości każdemu rodzajowi otoczenia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek