SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa Örsjö Disc Zobacz większe

Lampa sufitowa Örsjö Disc

KOD: 250sdörsjödisc

ID: 105899

Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantDoos Architect
ProducentÖrsjö
Kraj pochodzeniaSzwecja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Örsjö Disc

Szklana lampa sufitowa

Projektant: Doos Architect
Rodzaj: Lampa sufitowa

Opis

DISC - Jako krok w naszej strategii ochrony środowiska firma Disc jako jedna i pierwsza europejska oprawa oświetleniowa otrzymała etykietę środowiskową – The Swan.
Brak widocznych śrub lub zacisków mocujących oraz bardzo niska wysokość w połączeniu z wielki sukces na rynku.
Dane elektryczne: Klasa I IP20 HF.
Opis: Biała emaliowana rama z białym lub czarnym pierścieniem. Białe szkło opalowe. Certyfikat Nordic Swan Eco-label.
Połączenie: Listwa zaciskowa 3 x 2,5 mm² z możliwością dalszego rozszerzenia.
Montaż: Do przykręcenia do sufitu.
Źródło światła: 1x22W T5 2GX13.

Doos Architect

Doos Architect - zdjęcie projektantaDoos Architects to butikowa pracownia projektowa z siedzibą w Sztokholmie. Specjalizujemy się w koncepcjach aranżacji wnętrz dla hoteli i restauracji i jesteśmy jedną z wiodących firm w branży hotelarskiej w Skandynawii. Posiadamy bogate doświadczenie, zrealizowaliśmy zarówno duże, jak i małe projekty w całej Europie. Wierzymy w pomysłowe rozwiązania, aby tworzyć ekscytujące i trafne projekty wzmacniające marki naszych klientów. Wierzymy również, że dobry design ma trwałą jakość. Kochamy to, co robimy i wierzymy w dobre relacje robocze.
Projektowanie to zabawa, a dla nas projektowanie to życie.

Tagi

Örsjö, Architekt Doos, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy sufitowe, lampa sufitowa, Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Szklane lampy sufitowe, Światła sufitowe, Lampy sufitowe ze ściemniaczem

Napisz opinię

Lampa sufitowa Örsjö Disc

Lampa sufitowa Örsjö Disc

DISC - Jako krok w naszej strategii ochrony środowiska firma Disc, jako pierwsza i pierwsza europejska oprawa oświetleniowa, otrzymała etykietę środowiskową – The Swan. Brak widocznych śrub lub zacisków mocujących oraz bardzo niska wysokość wielki sukces na rynku. Dane elektryczne: Klasa I IP20 HF. Opis: Biała emaliowana ramka z białym lub czarnym pierścieniem. Białe szkło opalowe. Certyfikat Nordic Swan Eco-label. Połączenie: Listwa zaciskowa 3 x 2,5 mm² z możliwością dalszego rozszerzenia. Montaż: Do przykręcenia do sufitu. Źródło światła: 1x22W T5 2GX13.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek