SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa Zero Grid Zobacz większe

Lampa sufitowa Zero Grid

KOD: 250sdzerogrid

ID: 104882

Rok produkcji2012
Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantFront
ProducentZero
Kraj pochodzeniaSzwecja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Zero Grid

Metalowa lampa sufitowa

Projektant: Front
Rodzaj: Lampa sufitowa
Rok produkcji: 2012

Opis

Blacha perforowana z otworami kwadratowymi lub siatka cięto-ciągniona. Żółty Ral 1018, pomarańczowy Ral 2004, metal lakierowany bezbarwnie lub przezroczysty złoty lakier. Siatka ma surowe wykończenie, a przez przezroczysty lakier widać spawy. Odbłyśnik dostępny jako akcesorium. Inne kolory na życzenie.

Informacje o LED: Moc systemu: 19W lub 33W. Strumień świetlny oprawy: 1414LM lub 2210LM.
CCT 3000K. SDCM 3. CRI 80.
Instalacja: Sufit.
Połączenie: Zacisk 5x4mm2.

Siatka Seria ) jest ozdobiona standardową blachą przemysłową z różnymi formacjami otworów. Trzy wzory, dwie różne perforacje w standardowych kolorach lakierowanego bezbarwnie metalu i przezroczystego złota.

Front

Front - zdjęcie projektantaFRONT wystawiał w prestiżowych instytucjach, takich jak MoMA w Nowym Jorku, Victoria & Albert Museum w Londynie, London Design Museum czy National Museum w Sztokholmie. Grupa otrzymała również szereg nagród za wzornictwo, w tym „Designer of the Future” na ArtBasel Miami w 2007 roku. FRONT jest reprezentowany w zbiorach Muzeum Narodowego w Sztokholmie, Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie oraz Centrum Pompidou we Francji.

Filmy

Tagi

zero, Z PRZODU, Siatka, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy sufitowe, lampa sufitowa, Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe Direct Light, Lampy sufitowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Lampa sufitowa Zero Grid

Lampa sufitowa Zero Grid

Blacha perforowana z otworami kwadratowymi lub siatka cięto-ciągniona. Żółty Ral 1018, pomarańczowy Ral 2004, metal lakierowany bezbarwnie lub przezroczysty złoty lakier. Siatka ma surowe wykończenie, a przez przezroczysty lakier widać spawy . Odbłyśnik dostępny jako akcesorium. Inne kolory na życzenie. Informacje o diodach LED: Moc systemu: 19W lub 33W. Strumień świetlny oprawy: 1414LM lub 2210LM. CCT 3000K. SD cm 3. CRI 80. Instalacja: Sufit. Połączenie: Listwa zaciskowa 5x4mm2. Seria Grid jest ozdobione standardową blachą przemysłową z różnymi formacjami otworów. Trzy wzory, dwie różne perforacje w standardowych kolorach lakierowanego bezbarwnie metalu i przezroczystego złota.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek