SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa / ścienna Dark Rond Zobacz większe

Lampa sufitowa / ścienna Dark Rond

KOD: 250sddarkrond

ID: 104868

Rodzaj lampyLampa sufitowa
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantDetail-Concept
ProducentDark
Kraj pochodzeniaBelgia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Dark Rond

Drewniana lampa ścienna LED z bezpośrednim światłem

Projektant: Detail-Concept
Rodzaj: Lampa sufitowa

Opis

ROND to oświetlenie LED lub fluorescencyjne drewniane lub betonowe do ścian lub sufitów, opracowane przez Detail-Concept for Dark.

E27
TCA-SE (MAX 12W)
LED (MAKS. 8 W)

Detail-Concept

Detail-Concept - zdjęcie projektantaDetail Concept to duet belgijskich projektantów wyznaczających trendy.

Tagi

Ciemny, KONCEPCJA SZCZEGÓŁÓW, Rondo, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, Lampy sufitowe, lampa ścienna, lampa sufitowa, Kinkiety w stylu współczesnym, Lampy ścienne z drewna, Kinkiety fluorescencyjne, Kinkiety Direct Light, Kinkiety LED, Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Lampy sufitowe z drewna, Lampy sufitowe Direct Light, Lampy sufitowe LED

Napisz opinię

Lampa sufitowa / ścienna Dark Rond

Lampa sufitowa / ścienna Dark Rond

ROND to LED lub fluorescencyjna drewniana lub betonowa lampa ścienna lub sufitowa, opracowana przez Detail-Concept for Dark. E27 TCA-SE (MAX 12 W) LED (MAX 8 W)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek