SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa Top Light Puk Wing Single Zobacz większe

Lampa sufitowa Top Light Puk Wing Single

KOD: 250sdtoplightpukwingsingle

ID: 104613

Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRolf Ziel
ProducentTop Light
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Top Light Puk Wing

Regulowana lampa sufitowa z ramieniem obrotowym

Projektant: Rolf Ziel
Rodzaj: Lampa sufitowa

Dane techniczne

długość ramienia: 200; 300; 400; 600; 800; 1000; 12500 mm
puk wing single: średnica główki 80 mm
puk maxx wingsingle: średnica główki 120 mm

Opis

Puk Wing Single - Lampa ścienna/sufitowa, wysokonapięciowa, halogenowa, ściemniana, głowice obrotowe, ramię obrotowe. Puk Wing w powierzchniach chrom, chrom mat, nikiel mat, biały, czarny i antracyt. Lampy Puk mogą być wyposażone w okulary, soczewki i filtry barwne z serii "Sprzęt Puk"

Filmy

Tagi

Światło górne, Skrzydło Puka, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy sufitowe, Lampy sufitowe do łazienki; Oświetlenie łazienkowe, lampa sufitowa, oświetlenie sufitowe w łazience; Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe z oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, Halogenowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe LED, Regulowane lampy sufitowe, Lampy sufitowe do łazienki; Lampy sufitowe obrotowe, Lampy sufitowe ze ściemniaczem, Lampy sufitowe w stylu współczesnym Łazienka, Metalowe lampy sufitowe do łazienki

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa sufitowa Top Light Puk Wing Single

Lampa sufitowa Top Light Puk Wing Single

Puk Wing Single - Lampa ścienna/sufitowa, halogenowa wysokiego napięcia, ściemniana, obrotowe głowice, obrotowe ramię. Puk Wing w powierzchniach chrom, chrom mat, nikiel mat, biały, czarny i antracyt. Lampy Puk mogą być wyposażone w okulary, soczewki i filtry barwne z serii "Sprzęt Puk"

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek