SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa Top Light Puk One, Plus & Turn Puk One Zobacz większe

Lampa sufitowa Top Light Puk One, Plus & Turn Puk One

KOD: 250sdtoplightpukone,plus&turnpukone

ID: 104464

Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantRolf Ziel
ProducentTop Light
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Top Light Puk One, Plus & Turn

Metalowa lampa sufitowa

Projektant: Rolf Ziel
Rodzaj: Lampa sufitowa

Dane techniczne

ø 80 mm

Opis

Puk One - Lampa sufitowa, wysokonapięciowa halogenowa lub LED, ściemniana. Może być również montowany na ścianie i wyposażony w okulary, soczewki i filtry barwne oraz głowicę LED z serii "Puk equipment". Puk One jest dostępny w wersjach chromowanych, chromowanych matowych, niklowanych matowych, białych, czarnych, antracytowych i 24 karatowym złotem.

Filmy

Tagi

Światło górne, Puk jeden, plus i zwrot, Oświetlenie zewnętrzne, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy sufitowe, Lampy sufitowe do łazienki; Lampy sufitowe zewnętrzne, Oświetlenie łazienkowe, lampa sufitowa, oświetlenie sufitowe w łazience, lampa sufitowa zewnętrzna, Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe Direct Light, Halogenowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe LED, Lampy sufitowe do łazienki; Lampy sufitowe ze ściemniaczem, Lampy sufitowe w stylu współczesnym Łazienka, Metalowe lampy sufitowe do łazienki; Współczesne lampy sufitowe w stylu zewnętrznym; Metalowe lampy sufitowe zewnętrzne, Halogenowe lampy sufitowe zewnętrzne, Zewnętrzne lampy sufitowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa sufitowa Top Light Puk One, Plus & Turn Puk One

Lampa sufitowa Top Light Puk One, Plus & Turn Puk One

Puk One - Lampa sufitowa, wysokonapięciowa, halogenowa lub LED, z możliwością przyciemniania. Może być również montowany na ścianie i wyposażony w okulary, soczewki i filtry barwne oraz głowicę LED z serii "Puk equipment". Puk One jest dostępny w wersjach chromowanych, chromowanych matowych, niklowanych matowych, białych, czarnych, antracytowych i 24 karatowym złotem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek