SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa Alma Light Moon Zobacz większe

Lampa sufitowa Alma Light Moon

KOD: 250sd9850/011

ID: 104300

Rok produkcji2015
Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantErnest Perera
ProjektantJosep Novell
ProducentAlma Light
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 577.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Alma Light Moon

Lampa sufitowa LED

Projektant: Josep Novell, Ernest Perera
Rodzaj: Lampa sufitowa
Rok produkcji: 2015
Kod produktu: 9850/011

Opis

Ten projekt autorstwa Josepa Novella i Ernesta Perery dla ALMA LIGHT przypomina zanikający księżyc, a jego oryginalny kształt zapewnia dużą wszechstronność, ponieważ można go instalować zarówno pojedynczo, jak i tworząc kombinacje.
Pojedyncza opcja zapewnia dobre doświetlenie pomieszczenia za pomocą płytki LED o mocy 40W, która ma spory strumień świetlny 3500 lumenów w bardzo ładnej tonacji 3000K. Instalowany w grupach, daje darmowe i nieograniczone możliwości pokrycia dużej powierzchni. Kompozycję uzyskuje się poprzez zainstalowanie kilku jednostek i obracanie jednego księżyca nad drugim, co umożliwia tworzenie łańcuchów lub wzorów o niezwykłej zwinności i różnorodności. Mocowanie ekranu za pomocą magnesów sprawia, że ​​jest to system bez błędów i łatwej manipulacji.
MOON, który jest dostępny zarówno w wersji wiszącej, jak i sufitowej, jest opcją do oświetlenia sufitowego lub ściennego, małej lub dużej skali, a jego oświetlenie LED pasuje idealnie wpasowuje się w bieżące potrzeby kontraktu.

IP20

Ernest Perera

Ernest Perera - zdjęcie projektantaErnest Perera Duran (1974) ukończył Wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie w Barcelonie. Następnie studiował wzornictwo przemysłowe w szkole projektowania Elisava. Od 2004 roku koordynuje dział projektowy firmy Rumitag, aw 2005 roku założył firmę produkującą i dostarczającą wyposażenie wnętrz AMORDEMADRE www.amordemadre.com. Organizował różne warsztaty i konferencje dla takich grup jak Droog Design, Fabrica by Benetton, Treviso we Włoszech oraz firma zajmująca się meblami miejskimi Rovign. w Chorwacji. Z zorganizowanych przez niego wystaw zbiorowych możemy wymienić Re-frame w Sydney w 2006 roku, Transformer w galerii Opos w Mediolanie w 2006 roku oraz ComeBagAgain, wystawę designu i recyklingu, która odbyła się w Muzeum Sztuk Dekoracyjnych w Barcelonie. Jest również profesorem w szkołach Eliseva, EINA, ESDI, IDEP i Lai.

Tagi

Alma światło; Josepa Novella; Ernesta Perery, Księżyc, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy sufitowe, lampa sufitowa, Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Plastikowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe z polietylenu (PE), Lampy sufitowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Lampa sufitowa Alma Light Moon

Lampa sufitowa Alma Light Moon

Ten projekt autorstwa Josepa Novella i Ernesta Perera dla ALMA LIGHT przypomina zanikający księżyc, a jego oryginalny kształt zapewnia dużą wszechstronność, ponieważ można go instalować zarówno pojedynczo, jak i tworząc kombinacje. Opcja indywidualna zapewnia dobre doświetlenie pomieszczenia za pomocą płytki LED o mocy 40W, która ma spory strumień świetlny 3500 lumenów w bardzo ładnej tonacji 3000K. Instalowany w grupach, daje darmowe i nieograniczone możliwości pokrycia dużej powierzchni. Kompozycję uzyskuje się poprzez zainstalowanie kilku jednostek i obracanie jednego księżyca nad drugim, co umożliwia tworzenie łańcuchów lub wzorów o niezwykłej zwinności i różnorodności. Mocowanie ekranu za pomocą magnesów sprawia, że ​​jest to system bezbłędny i łatwy w manipulacji. MOON, który jest dostępny zarówno w wersji wiszącej, jak i sufitowej, jest opcją do oświetlenia sufitowego lub ściennego, małej lub dużej skali, a jego oświetlenie LED pasuje idealnie wpisuje się w bieżące potrzeby kontraktu. IP20

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek