SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa / ścienna Vetreria Vistosi Neochic Pp Zobacz większe

Lampa sufitowa / ścienna Vetreria Vistosi Neochic Pp

KOD: 250sdvetreriavistosineochicpp

ID: 104144

Rodzaj lampyLampa sufitowa
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantChiaramonte Marin
ProducentVetreria Vistosi
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 165.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vetreria Vistosi Neochic

Lampa ścienna / lampa sufitowa z dmuchanego szkła

Projektant: Chiaramonte Marin
Rodzaj: Lampa sufitowa

Opis

Model: Neochic sufit/kinkiet
Wykończenie klosza: biały
oprawa: biały
elektr.: E27

inspirowany kamieniem rzecznym, który został ukształtowany przez naturalne procesy, które wypróbowują nasi mistrzowie szkła do naśladowania.
Wszechstronność tej lampy, idealnej do każdego rodzaju dekoracji, wynika z rozpoznawalnej i prostej formy.

Chiaramonte Marin

Chiaramonte Marin - zdjęcie projektantaPasja do przedmiotów rozumianych jako produkty przemysłowe jest spoiwem profesjonalnej współpracy pomiędzy Alfredo Chiaramonte i Marco Marin, promującej partnerów o tej samej nazwie Designstudio.
Różne działania doświadczane przez lata (wnętrza, grafika, projektowanie przemysłowe i oświetleniowe) doprowadzony do wiedzy mieszanej, zanieczyszczonej pomysłami rozwijanymi w wielu dziedzinach.
Długoletnie doświadczenie w pracy z hutami szkła Murano pozwoliło na połączenie dwóch pozornie odmiennych branż, tworząc gamę wyrobów szklanych dmuchanych przez Nasomoretti dla Emugroup, odpowiednio wiodące firmy w branży szkła Murano i mebli ogrodowych.
Alfredo Chiaramonte urodził się w Bolonii w 1961 roku i studiował na Wydziale Architektury Wenecji. Marco Marin urodził się w Wenecji w 1964 roku i ukończył Akademię Sztuk Pięknych ze specjalizacją w zakresie wzornictwa przemysłowego.
Pracowali ze znanymi firmami, takimi jak Miniforms, Emu Group, Bonaldo, Vistosi, Nasonmoretti, Andromeda International, Hoffman Italia , Renault Italia, Moulinex, Artificia, Gemina Publishing Group.
Wykładali w Europejskim Centrum Ochrony Dziedzictwa Architektonicznego w Wenecji.
Przez lata zdobyli wiele wyróżnień, a niektóre ich prace zostały wyeksponowane w stałych kolekcjach muzeów międzynarodowych, takich jak Museo Correr w Wenecji, Beaubourg w Paryżu, Moma w San Francisco i Biennale w Wenecji, kiedy współpracowali z Yoko Ono.

Tagi

Vetreria Vistosi, Chiaramonte Marin, neochic, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, Lampy sufitowe, lampa ścienna, lampa sufitowa, Kinkiety w stylu współczesnym, Szklane kinkiety, Lampy ścienne z dmuchanego szkła, Kinkiety ze szkła Murano, Kinkiety Direct Light, Kinkiety halogenowe, Kinkiety LED, Kinkiety ; Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Szklane lampy sufitowe, Lampy sufitowe z dmuchanego szkła, Lampy sufitowe ze szkła Murano, Lampy sufitowe Direct Light, Halogenowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe LED, Światła sufitowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

Napisz opinię

Lampa sufitowa / ścienna Vetreria Vistosi Neochic Pp

Lampa sufitowa / ścienna Vetreria Vistosi Neochic Pp

Model: Neochic Sufit/kinkiet Klosz Wykończenie: Biały Oprawa: Biały Elektr.: E27 Zainspirowany kamieniem rzecznym, który został ukształtowany naturalnymi procesami, które nasi mistrzowie szkła starają się naśladować. Wszechstronność tej lampy, idealna do wszelkiego rodzaju dekoracji, pochodzi z rozpoznawalnej i prostej formy.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek