SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa Kelly Wearstler Covet Medium Flush Mount Zobacz większe

Lampa sufitowa Kelly Wearstler Covet Medium Flush Mount

KOD: 250sdKW4113

ID: 104112

Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantKelly Wearstler
ProducentKelly Wearstler
Kraj pochodzeniaStany Zjednoczone

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kelly Wearstler Covet Medium Flush Mount

Lampa sufitowa LED z alabastru

Projektant: Kelly Wearstler
Rodzaj: Lampa sufitowa
Kod produktu: KW4113

Dane techniczne

wysokość: 2,75" (7 mm )
szerokość: 14,25" (36 mm )
zadaszenie: 13,25" kwadrat (33,5 mm )

Opis

COVET MEDIUM FLUSH MOUNT to alabastrowy kamień w połączeniu z luksusowymi metalami. Rzeźbione alabastrowe elementy, osadzone w oprawie bolcowej bogatego naturalnego brązu, mają poetycki, sparowany luksus łatwego wyrafinowania.

LED 46W (4300 lm)

Kelly Wearstler

Kelly Wearstler - zdjęcie projektantaPracownia Kelly Wearstler składa się z multidyscyplinarnego zespołu projektantów i architektów, którzy dbają o najwyższy poziom szczegółowości i twórczej ekspresji. Wierzymy, że historia i nowoczesność, wyobraźnia i dyscyplina, wyrafinowanie i anomalie mogą i powinny współistnieć. Inspiracja znajduje się w powstałym napięciu, w pojedynczej integracji doświadczeń. Kreatywne zapylenie krzyżowe w studiu nieodłącznie wpływa na nasze projekty architektury i wnętrz oraz mebli, oświetlenia, tekstyliów, wystroju wnętrz i projektów produktów w każdej skali.

Tagi

Kelly Wearstler, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy sufitowe, lampa sufitowa, Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy sufitowe, Kamień naturalny Lampy sufitowe, Alabaster Lampy sufitowe, Lampy sufitowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa sufitowa Kelly Wearstler Covet Medium Flush Mount

Lampa sufitowa Kelly Wearstler Covet Medium Flush Mount

COVET MEDIUM FLUSH MOUNT zawiera kamień alabastrowy w połączeniu z luksusowymi metalami. Rzeźbione elementy z alabastru, osadzone w oprawie bolcowej z bogatego naturalnego brązu, charakteryzują się poetyckim, sparowanym luksusem łatwego wyrafinowania. LED 46W (4300 lm)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek