SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa / ścienna AndLight Vale Zobacz większe

Lampa sufitowa / ścienna AndLight Vale

KOD: 250sdandlightvale

ID: 103835

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa ścienna
Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantCaine Heintzman
ProducentAndLight
Kraj pochodzeniaKanada

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
AndLight Vale

Kinkiet ze szkła akrylowego / lampa sufitowa

Projektant: Caine Heintzman
Rodzaj: Lampa sufitowa
Rok produkcji: 2021

Dane techniczne

szer.102 x dł.30 x wys.23 mm
szer.40" x dł.6,25" x wys.9"

Opis

Vale Ceiling/Wall aspiruje do zachowania równowagi między klasycznym utylitaryzmem a ozdobną oprawą. Formowany termicznie, jego półprzezroczysty korpus waha się od liniowej linii bazowej, tworząc objętość; podczas gdy jego teksturowana powierzchnia dodatkowo przyciąga światło na wyprofilowaną twarz. Zainspirowane podstawowymi prawami optyki geometrycznej, światło wyświetlane przez pryzmatyczną soczewkę Vale'a wydaje się na zawsze wprawiane w ruch.

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE
- 20W LED
- 47 000 godzin Żywotność
- 90+ CRI
- Napięcie wejściowe: 110-120V / 220-240V / 110-277V
- Wbudowany zasilacz 24V DC
- Ściemnianie: Ściemnianie fazowe / 0-10 / DALI

Caine Heintzman

Caine Heintzman - zdjęcie projektantaWykształcony w zakresie wzornictwa przemysłowego na Emily Carr University of Art + Design i Kunsthochschule Berlin Weissensee, Caine Heintzman wcześnie zainteresował się oświetleniem. Podążając za tą skłonnością, jego ścieżka kariery skierowała się w kierunku przemysłu i doprowadziła go do zaprojektowania nagradzanych opraw oświetleniowych.
Zdolności Caine'a w zakresie technicznych rozwiązań oświetleniowych i głęboka wiedza historyczna nadają sens jego wizji. W połączeniu ze świadomością dziedziny, jej źródeł i wielu form, kontynuuje odkrywanie i wprowadzanie innowacji poprzez swoje projekty.

Filmy

Tagi

I lekki, Kaina Heintzmana, Dolina, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, Lampy sufitowe, lampa ścienna, lampa sufitowa, Kinkiety w stylu współczesnym, Lampy ścienne ze szkła akrylowego, Kinkiety Direct Light, Kinkiety LED, Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Lampy sufitowe ze szkła akrylowego, Lampy sufitowe Direct Light, Lampy sufitowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Lampa sufitowa / ścienna AndLight Vale

Lampa sufitowa / ścienna AndLight Vale

Vale Ceiling/Wall dąży do zachowania równowagi między klasycznym utylitaryzmem a ozdobną oprawą. Formowany termicznie, półprzezroczysty korpus waha się od liniowej linii bazowej, tworząc objętość, a teksturowana powierzchnia dodatkowo przyciąga światło na wyprofilowaną twarz. Zainspirowane podstawowymi prawami optyki geometrycznej, światło rzucane przez pryzmatyczną soczewkę Vale'a wydaje się na zawsze wprawiane w ruch. SZCZEGÓŁY TECHNICZNE - 20W LED - 47 000 godzin Żywotność - 90+ CRI - Napięcie zasilania: 110 - 120V / 220-240V / 110-277V Największa - Wbudowany zasilacz 24V DC zawarte Łódź - Dimming: Faza ściemniania / 0-10 / DALI

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek