SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa Fabbian Quarter Zobacz większe

Lampa sufitowa Fabbian Quarter

KOD: 250sdfabbianquarter

ID: 103702

Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantFrancesca Mengato
ProjektantDavid Pellegrini
ProducentFabbian
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 149.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Fabbian Quarter

Aluminiowa lampa sufitowa LED

Projektant: David Pellegrini, Francesca Mengato
Rodzaj: Lampa sufitowa

Dane techniczne

15 x 15 x 3,5 mm
59,5 x 59,5 x 3,5 mm
20 x 70 x 3,5 mm
30 x 30 x 3,5 mm

Opis

Podobnie jak projekt, który jeszcze nie przybrał kształtu na pustej stronie, elementy oświetleniowe Quarter przybierają formę i ruch wewnątrz cienkiej warstwy białego aluminium.
Światło odgrywa wiodącą rolę; skierowana jest do wnętrza małych poliwęglanowych kostek, które dają złudzenie namalowania bezpośrednio na suficie. 
Piękno tej lampy polega na tym, że może być używana w różnych środowiskach i doskonale nadaje się do nadania głębi i ruchu w domu, ale jednocześnie jej konstrukcja sprawia, że ​​jest równie odpowiednia dla biur. 
Kolekcja Quarter składa się z wewnętrznych lamp ściennych i sufitowych, dostępnych w siedmiu różnych rozmiarach. Klosz jest z lakierowanego na biało lub czarno aluminium lub aluminium z satynowym wykończeniem, a światło jest rozpraszane przez małe kostki z poliwęglanu. Napięcie energii to dioda LED.

David Pellegrini

David Pellegrini - zdjęcie projektantaprogettazione architettonica, urbana, rilievo, elaborazioni digitali, design

Francesca Mengato

Francesca Mengato - zdjęcie projektanta(1981) Po ukończeniu studiów architektonicznych na IUAV w Wenecji w 2006 roku, natychmiast rozpoczyna współpracę z różnymi studiami projektowymi i jednocześnie jako niezależny projektant. Na stałe współpracuje ze Studio Valente Architetti przy projektach mebli architektonicznych, wykonawczych i wnętrzowych. Swoje powołanie architektoniczne łączy z pasją do marketingu internetowego, specjalizuje się w tej dziedzinie i wykorzystuje to w swojej pracy projektanta. Jej doskonałe relacje z małymi i większymi firmami oraz pasja do projektowania doprowadziły ją do nawiązania współpracy z architektem Davidem Pellegrinim. Wspólnie opracowują szereg różnych pomysłów i prototypów, od projektowania po grafikę, architekturę i wnętrza.
... Więcej
... mniej

Filmy

Tagi

Fabbian, Davida Pellegriniego; Francesca Mengato, Jedna czwarta, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy sufitowe, lampa sufitowa, Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy sufitowe, Metalowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe LED

Napisz opinię

Lampa sufitowa Fabbian Quarter

Lampa sufitowa Fabbian Quarter

Podobnie jak projekt, który jeszcze nie ukształtował się na pustej stronie, elementy oświetleniowe Quarter przybierają formę i ruch wewnątrz cienkiej warstwy białego aluminium. Światło odgrywa wiodącą rolę: jest kierowane do wnętrza małego poliwęglanu kostki, które dają złudzenie namalowania bezpośrednio na suficie. Piękno tej lampy polega na tym, że może być używana w różnych środowiskach i jest idealna, aby nadać domowi głębię i ruch, ale jednocześnie dzięki swojemu wzornictwu nadaje się równie dobrze do biur. Kolekcja Quarter składa się z wewnętrznych lamp ściennych i sufitowych, dostępnych w siedmiu różnych rozmiarach. Klosz jest z lakierowanego na biało lub czarno aluminium lub aluminium z satynowym wykończeniem, a światło jest rozpraszane przez małe kostki z poliwęglanu. Napięcie energii to dioda LED.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek