SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa Fabbian Loop Zobacz większe

Lampa sufitowa Fabbian Loop

KOD: 250sdfabbianloop

ID: 103642

Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantConstance Guisset
ProducentFabbian
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 441.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Fabbian Loop

Lampa sufitowa LED z dmuchanego szkła

Projektant: Constance Guisset
Rodzaj: Lampa sufitowa

Opis

Loop to „tańcząca” lampa, która z gracją i elegancją unosi się w powietrzu, urzekając ruchami swoich form. Cienkie i delikatne szkło sprawia, że ​​wydaje się lekki w tym dziwnym locie. Pętla unosi się spokojnie w nieskończoności i kołysze się jak w przestrzeni, jak plisy spódnicy poruszające się na wietrze lub zwinny transport meduzy.
Ta kolekcja lamp nadaje się do większości środowisk i może uwydatnić klasyczny lub nowoczesny styl pokoje, nadające wyrafinowany, ale niepowtarzalny wygląd. 
Kolekcja Loop składa się z lampy wiszącej, lampy ściennej i lampy sufitowej. Klosz jest z dmuchanego szkła, częściowo dmuchanego na podstawie i jest przeznaczony do użytku w pomieszczeniach.
Napięcie zasilania to dioda LED.

Constance Guisset

Constance Guisset - zdjęcie projektantaConstance posiada tytuł magistra w ENSCI - Les Ateliers. Urodzona w 1976 roku, mieszka i pracuje w Paryżu.
„Moja praca koncentruje się wokół badań nad iluzją widzenia i zaskoczeniem. Staram się tworzyć poruszające się obiekty, które wywołują albo długotrwałe zdziwienie, albo przemijającą fascynację. Produkcja projektu, rozumiana jako transformacja, to proces, w którym przedmiot staje się rzeczywistością, powstrzymując jedynie niezbędną, początkową lekkość i fantazję. Na koniec obiekt wychodzi ze swojej poczwarki jako gotowy produkt, wyłącznie do obsługi przez końcowego użytkownika. I odbiera mu niezależność”.

Filmy

Tagi

Fabbian, wstawka Constance, Pętla, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy sufitowe, lampa sufitowa, Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Szklane lampy sufitowe, Lampy sufitowe z dmuchanego szkła, Szkło piaskowane Lampy sufitowe, Lampy sufitowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa sufitowa Fabbian Loop

Lampa sufitowa Fabbian Loop

Pętla to „tańcząca” lampa, która unosi się w powietrzu z gracją i elegancją, wywierając urok poprzez ruchy swoich form. Cienkie i delikatne szkło sprawia, że ​​wydaje się lekki w tym dziwnym locie. Pętla unosi się spokojnie w nieskończoność i kołysze się jak w przestrzeni, jak fałdy spódnicy poruszające się na wietrze lub zwinny transport meduzy. Ta kolekcja lamp jest odpowiednia dla większości środowisk i może uwydatnić klasyczny lub nowoczesny styl pokoje, nadające wyrafinowany, ale niepowtarzalny wygląd. Kolekcja Loop składa się z lampy wiszącej, kinkietu i lampy sufitowej. Klosz jest z dmuchanego szkła, częściowo dmuchany na podstawie i jest przeznaczony do użytku w pomieszczeniach. Napięcie zasilania to LED.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek