SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa Fabbian Jazz Zobacz większe

Lampa sufitowa Fabbian Jazz

KOD: 250sdfabbianjazz

ID: 103636

Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRobertopamio + Partners
ProducentFabbian
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 173.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Fabbian Jazz

Szklana lampa sufitowa

Projektant: Robertopamio + Partners
Rodzaj: Lampa sufitowa

Opis

JAZZ - Klosz z prasowanego szkła, częściowo malowany na biało. Konstrukcja ze stali nierdzewnej.

inf
- Gost REAC: Produkt jest zgodny z wymaganiami określonymi przez rosyjskie normy.
- Zabezpieczony przed wnikaniem ciał stałych przedmioty większe niż 12 mm.
Brak ochrony przed wnikaniem wody.
- System regulacji 360°

Kolekcja składa się z lamp ściennych i sufitowych do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Dyfuzory są z kryształu, częściowo pomalowane na biało, natomiast konstrukcja ze stali nierdzewnej. Lampa jest dostępna z dwoma dużymi reflektorami, dwoma mniejszymi reflektorami lub czterema małymi reflektorami. Bardzo czysty, prosty design tej lampy sprawia, że ​​sprawdzi się w każdej oprawie zapewniając bardzo spektakularne efekty świetlne. Lampa jest zasilana z sieci i nadaje się do użytku z żarówkami halogenowymi i LED.

Robertopamio + Partners

Robertopamio + Partners - zdjęcie projektantaWizja projektowa inspirowana koncepcjami proporcji, estetyki i dbałości o szczegóły, wraz z głębokim zrozumieniem materiałów, kieruje filozofią biznesową Robertopamino+partners i znajduje swój najpełniejszy wyraz w projektach oświetlenia i mebli. Liczne projekty miejskie firmy, charakteryzujące się ideami zrównoważonego rozwoju i harmonii z otaczającym środowiskiem, wykorzystują nowe technologie, takie jak systemy fotowoltaiczne i produkty przyjazne środowisku. Firma współpracowała przy projektach z zakresu oświetlenia (Artemide, Fabbian, iGuzzini, Leucos, Oty Light), mebli (Arc Linea, Artflex i Matteograssi) oraz małej architektury (Metalco, Calzavara).

Filmy

Tagi

Fabbian, Robertopamio + partnerzy, jazz, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy sufitowe, lampa sufitowa, Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Szklane lampy sufitowe, Halogenowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa sufitowa Fabbian Jazz

Lampa sufitowa Fabbian Jazz

JAZZ - klosz z prasowanego szkła, częściowo malowany na biało. Konstrukcja ze stali nierdzewnej. inf techniczne - Gost REAC: Produkt jest zgodny z wymaganiami określonymi przez rosyjskie normy. - Ochrona przed wnikaniem ciał stałych większych niż 12 mm. Brak ochrony przed wnikaniem wody. - Regulowany system 360° Kolekcja składa się z lamp ściennych i sufitowych do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Dyfuzory są z kryształu, częściowo pomalowane na biało, a konstrukcja ze stali nierdzewnej. Lampa jest dostępna z dwoma dużymi reflektorami, dwoma mniejszymi reflektorami lub czterema małymi reflektorami. Bardzo czysty, prosty design tej lampy sprawia, że ​​sprawdzi się w każdej oprawie zapewniając bardzo spektakularne efekty świetlne. Lampa jest zasilana z sieci i nadaje się do użytku z żarówkami halogenowymi i LED.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek