SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa / ścienna Louis Poulsen Silverback Zobacz większe

Lampa sufitowa / ścienna Louis Poulsen Silverback

KOD: 250sdlouispoulsensilverback

ID: 103619

Rodzaj lampyLampa ścienna
Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantKibisi
ProducentLouis Poulsen
Kraj pochodzeniaDania
CenaCena od 339.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Louis Poulsen Silverback

Kinkiet/lampa sufitowa

Projektant: Kibisi
Rodzaj: Lampa sufitowa

Dane techniczne

szerokość x wysokość x długość ( mm )
440 x 110 x 440 maks. 3,6 kg
295 x 89 x 295 maks. 1,4 kg

Opis

Oprawa emituje rozproszone światło. Opalowy, wygięty dyfuzor zapewnia miękkie i komfortowe oświetlenie przestrzenne, a metalizowana tylna część produktu tworzy dekoracyjne, przypominające aureolę oświetlenie na powierzchni sufitu lub ściany. Metalizowana powierzchnia tworzy również efekt lustra, odzwierciedlający fakturę, kolor lub materiał powierzchni instalacji.

Kibisi

Kibisi - zdjęcie projektantaKiBiSi jest dziś jedną z najbardziej wpływowych grup projektowych w Skandynawii. KiBiSi pracowała w wielu różnych dyscyplinach, tworząc wszystko, od mebli i przedmiotów gospodarstwa domowego, po rowery i samoloty oraz projekty podpisów dla klientów na całym świecie. Mobilność miejska, oświetlenie architektoniczne i elektronika osobista to jedne z globalnych nisz, które KiBiSi konsekwentnie eksplorowało w ostatnich latach.
KiBiSi łączy wydziały swoich partnerów założycielskich w symbiotyczną hybrydę projektowania, architektury i idei: know-how w zakresie produkcji i projektowania wrażliwość, wielkie idee i holistyczna perspektywa oraz innowacje napędzane pomysłami.
KiBiSi jest referencyjną firmą wzornictwa przemysłowego zorientowaną na pomysły. Dla KiBiSi idee i produkty są ze sobą nierozerwalnie związane: produkt powinien być nośnikiem idei marki, a nie jakiejś designerskiej formy i formuły. Projekty KiBiSi często eksplorują potencjał krzyżowania elementów lub atrybutów z różnych dyscyplin w nowe hybrydy funkcjonalne i estetyczne.
KiBiSi zostało założone w Kopenhadze przez Larsa Larsena, Bjarke Ingels Group i Jensa Martina Skibsteda. Każdy partner wnosi inteligencję i doświadczenie ze swojej konkretnej dziedziny, dostarczając KiBiSi najnowocześniejszą wiedzę i know-how w dziedzinie architektury, projektowania, mebli, elektroniki, transportu, współczesnej kultury i stylu życia.

Filmy

Tagi

Louisa Poulsena; KiBiSi, Srebrnogrzbiety, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, Lampy sufitowe, lampa ścienna, lampa sufitowa, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Lampy ścienne z PMMA, Lampy ścienne ze szkła akrylowego, Kinkiety Direct Light, Kinkiety LED, Kinkiety, Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy sufitowe, Metalowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe z PMMA, Lampy sufitowe ze szkła akrylowego, Lampy sufitowe Direct Light, Lampy sufitowe LED, Światła sufitowe

Napisz opinię

Lampa sufitowa / ścienna Louis Poulsen Silverback

Lampa sufitowa / ścienna Louis Poulsen Silverback

Oprawa emituje rozproszone światło. Opalowy, wygięty dyfuzor zapewnia miękkie i komfortowe oświetlenie przestrzenne, a metalizowana tylna część produktu tworzy dekoracyjne, przypominające aureolę oświetlenie na powierzchni sufitu lub ściany. Metalizowana powierzchnia tworzy również efekt lustra, odzwierciedlając fakturę, kolor lub materiał powierzchni instalacji.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek