SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa / ścienna Vesoi Indico Zobacz większe

Lampa sufitowa / ścienna Vesoi Indico

KOD: 250sdvesoiindico

ID: 103594

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa sufitowa
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentVesoi
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość




sztuk


dni




Vesoi Indico

Aluminiowa lampa ścienna LED

Rodzaj: Lampa sufitowa
Rok produkcji: 2021

Dane techniczne

h. 100 mm x 6 mm

Opis

Indico - komunikacja wizualna, czysta forma: oprawa ścienna/sufitowa o konstrukcji aluminiowej z wykończeniem w kolorze czarnym, białym lub mosiężnym. Zintegrowany sterownik i moduł taśmy ledowej. 

Cechy techniczne: Led 17w, 24v, 2300lm, 3000K - 230V.

Filmy

Tagi

Wesoj, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, Lampy sufitowe, lampa ścienna, lampa sufitowa, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Lampy ścienne z aluminium malowanego proszkowo, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety LED, Kinkiety, Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy sufitowe, Metalowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe z aluminium malowanego proszkowo, Lampy sufitowe Direct Light, Lampy sufitowe LED, produkcja, oświetlenie, oświetlenie włoskie, kultowy, wyprodukowane we Włoszech, Wykonany ręcznie, przemysł oświetleniowy, oświetlenie wewnętrzne, oświetlenie dekoracyjne, wnętrze, Dom, kontrakt, oświetlenie zawieszenia

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa sufitowa / ścienna Vesoi Indico

Lampa sufitowa / ścienna Vesoi Indico

Indico - komunikacja wizualna, czysta forma: oprawa ścienna/sufitowa o konstrukcji aluminiowej z wykończeniem malowanym w kolorze czarnym, białym lub mosiężnym. Zintegrowany sterownik i moduł taśmy ledowej. Cechy techniczne: Led 17w, 24v, 2300lm, 3000K - 230V.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek