SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Oleant Eclipse Zobacz większe

Lampa wisząca Oleant Eclipse

KOD: 250sdoleanteclipse

ID: 101394

Rok produkcji2015
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPeter Danczkay
ProducentOleant
MateriałMetal
MateriałAluminium
Kraj pochodzeniaWęgry

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Oleant Eclipse

Aluminiowa lampa wisząca LED z oświetleniem bezpośrednim i pośrednim

Projektant: Peter Danczkay
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2015

Dane techniczne

80x40 mm, 120x60 mm, 150x75 mm
dodatkowe rozmiary niestandardowe do średnicy 650 mm

Opis

Eclipse to zachwycająco odmienna oprawa, która wykracza poza tradycyjne konwencje, aby najlepiej oświetlić długie lub wąskie pomieszczenia. Dopasowując go do odpowiedniego koloru, oprawa ta będzie pasować do większości przestrzeni i zapewni bardzo jednorodne światło w tej przestrzeni. 
Eclipse In i Eclipse Out zapewniają równomierne oświetlenie pomieszczeń o dowolnej wielkości, kształcie i stylu.

Peter Danczkay

Peter Danczkay - zdjęcie projektantaPeter Danczkay czerpie inspirację z najwspanialszej oprawy świetlnej we wszechświecie: słońca. Podczas zdobywania dyplomu z astronomii Peter był urzeczony pięknem naturalnego, jednorodnego, wielokierunkowego światła Słońca.
Twórcze i inspirujące wykorzystanie światła jest udoskonalone przez szczegółowe projekty wywodzące się z inżynierskiego doświadczenia Petera. Produkcja każdej ręcznie wykonanej oprawy jest bezpośrednio nadzorowana i skrupulatnie opiekowana przez Petera od koncepcji po instalację.
Oprócz standardowych opraw oświetleniowych stworzonych przez Oleant, Peter cieszy się każdą możliwością zaprojektowania niestandardowego oświetlenia zarówno dla budynków mieszkalnych, jak i komercyjnych. klientów.
Peter od ponad 20 lat projektuje oświetlenie dla osób o wyrobionym guście i nadal doskonali swoje rzemiosło w Budapeszcie na Węgrzech, które klienci słyną ze swojej jakości, kreatywności i pomysłowości.

Tagi

Oleant, Piotr Danczkay, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego

Napisz opinię

Lampa wisząca Oleant Eclipse

Lampa wisząca Oleant Eclipse

Eclipse to zachwycająco inna oprawa, która wykracza poza tradycyjne konwencje, aby najlepiej oświetlić długie lub wąskie pomieszczenia. Dopasowując ją do odpowiedniego koloru, ta oprawa pasuje do większości pomieszczeń i zapewnia bardzo jednorodne światło w tym obszarze. Eclipse In i Eclipse Out zapewniają równomierne oświetlenie pomieszczeń o dowolnej wielkości, kształcie i stylu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek