STOLIKI KAWOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ACTONA stolik kawowy BRAN czarny - szkło, nikiel szczotkowany Maximus Design Zobacz większe

Stolik kawowy Actona Bran czarny - szkło | nikiel szczotkowany

KOD: m12dH000017937

ID: 66133

Wysokość całkowita33
Rodzaj meblaStolik kawowy

844,71 zł

Produkt nie jest już sprzedawany.

Kliknij tutaj, aby skontaktować się z nami i dobrać podobny!

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Stolik kawowy Actona Bran czarny - szkło | nikiel szczotkowany

Otręby stolik z duńskiej marki Acton. Blat wykonany jest ze szkła malowane na czarno. Całość umieszcza się w nikiel. Barn podkreślić charakter wnętrza nowoczesne i przemysłowe. Waga netto: 25 kg Waga z opakowaniem: 28 kg jednostek Max. Pojemnik: Sposób wysyłki 1: pakiet PaletaWymiary: 102 cm x 102 cm x 40 cm Produkt do samodzielnego montażu: Tak

Stolik kawowy Actona Bran czarny - szkło | nikiel szczotkowany najlepsza cena, najwyższa jakość, bezpieczna płatność, fachowe doradztwo.

Napisz opinię

Negocjacja ceny

Aktualna cena: 844.71 zł

 

* Pola wymagane

Produkty polecane:


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek