STOŁEK BIUROWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Tkaninowe krzesło obrotowe z funkcją wstawania Mykinema KINEMA® PINK Zobacz większe

Tkaninowe krzesło obrotowe z funkcją wstawania Mykinema KINEMA® PINK

KOD: 250sdmykinemakinema®pink

ID: 216930

ProjektantStefan Zoell
ProducentMykinema
CenaCena od 1004.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Mykinema KINEMA® PINK

Tkaninowe krzesło obrotowe z funkcją wstawania

Opis

Aktywne krzesło kinema® łączy wysoką funkcjonalność z nowoczesnym designem i dynamicznym komfortem. Jego funkcjonalna, obiektywna konstrukcja i ergonomiczna koncepcja nadają się zarówno do stołów roboczych z regulacją wysokości, jak i stołów konferencyjnych, zapewniając miejsce do dobrej pracy. W przeciwieństwie do prostej funkcji obrotowej zwykłego krzesła obrotowego – aktywne krzesło kinema® umożliwia aktywne siedzenie w ruchu pionowym. Podczas pracy na aktywnym krześle kinema® pracownicy biurowi doświadczą nowych, zdrowszych warunków pracy, korzystnych dla ciała, umysłu i ducha, jednocześnie zwiększając produktywność. Prawdziwa rewolucja w ergonomii behawioralnej i przestrzeni pracy. Ponowne przemyślenie idei pracy – Made in Germany.

Ani stałe stanie, ani stałe siedzenie nie jest idealną postawą w miejscu pracy. Zamiast tego zrównoważona dynamika podparcia w pozycji stojącej i siedzącej kinema® active chair przyczynia się do poprawy samopoczucia fizycznego, zwiększając w ten sposób koncentrację i zdolność absorpcji.
Dzięki zaledwie dwóm jednostkom sterującym i prostej obsłudze, aktywny fotel kinema® może być używany bezstopniowo i wszechstronnie w zakresie od 17,32 cala do 30,32 cala. Daje to więcej niż tylko siedzenie lub stanie przy stołach o regulowanej wysokości. Użytkownicy otrzymują niezbędną i elastyczną swobodę indywidualnego poruszania się w miejscu pracy.

Nowo opracowana mechanika umożliwia zalecaną, dynamicznie regulowaną zmianę pochylenia siedziska i pozycji miednicy od -8 do +4°. Ta funkcja otwartego siedzenia, promująca przechylanie miednicy, wspierana przez prostą konstrukcję; utrzymuje kręgosłup stale w pochyleniu siedziska w zdrowej fizjologicznej postawie. Podczas gdy w uniesionej lub stojącej pozycji siedzącej kończyny automatycznie przyjmują otwartą pozycję kątową, stawy zostaną odciążone, ucisk na kręgi lędźwiowe zmniejszony, a przepływ krwi pobudzony. Począwszy od wysokości 28,15 cala, ciężar własny użytkownika obciąża system w pionie, a mechanizm zatrzymujący zostanie zwolniony, aby zahamować kółka obrotowe krzeseł.

• Testowane bezpieczeństwo, certyfikowane zgodnie z DIN 16139
• Wyprodukowane zgodnie z DIN EN ISO 9001 i 14001
• Gwarancja 2 lata, z wyjątkiem tapicerki
• Sprężyna gazowa z funkcja mechanicznego zatrzymania
• Nośność 130 kg
• Opatentowany na całym świecie, wyprodukowany w Niemczech
• Tkanina pokryciowa 100% poliester poużytkowy z recyklingu lub skóra garbowana roślinnie

Tagi

mykinema®, Stefan Zoell, Meble biurowe, Taborety biurowe, Taboret biurowy, Tkaniny Taborety biurowe, Taborety biurowe na kółkach, Obrotowe Taborety biurowe, Taborety biurowe dla projektanta, Taborety biurowe z 5-ramienną podstawą, Taborety biurowe z regulacją wysokości, Ergonomiczne Taborety biurowe , Hokery biurowe z oparciem, Hokery biurowe z podnóżkiem

Napisz opinię

Tkaninowe krzesło obrotowe z funkcją wstawania Mykinema KINEMA® PINK

Tkaninowe krzesło obrotowe z funkcją wstawania Mykinema KINEMA® PINK

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek