STOŁEK BIUROWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bukowy stołek biurowy z podnóżkiem Manerba Kori Zobacz większe

Bukowy stołek biurowy z podnóżkiem Manerba Kori

KOD: 250sdST119F20

ID: 211623

ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Manerba Kori

Bukowy stołek biurowy z podnóżkiem

Opis

Jakość, funkcjonalność i styl są podstawą Kori . Lekkie krzesło odpowiednie do stref relaksu i przerwy. Kori ułatwia nawiązywanie więzi i promuje relacje nawet w miejscu pracy.

Manerba Industry to rzeczywistość przemysłowa, która jest w stanie stawić czoła projektom biznesowym i kontraktowym na dużą skalę. Z tą samą inteligencją, która jest nieodłączna w projektach szytych na miarę, Manerba realizuje aranżacje biur i dostawy mebli o dużych gabarytach.

Tagi

Manerba, Kori, Meble biurowe, Taborety biurowe, Taborety biurowe, Drewniane Taborety biurowe, Metalowe Taborety biurowe, Stalowe Taborety biurowe, Buk Taborety biurowe, Sled base Taborety biurowe, Taborety biurowe z podnóżkiem

Napisz opinię

Bukowy stołek biurowy z podnóżkiem Manerba Kori

Bukowy stołek biurowy z podnóżkiem Manerba Kori

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek