STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Niski prostokątny stolik kawowy z metalu i szkła Viganò Apollo Zobacz większe

Niski prostokątny stolik kawowy z metalu i szkła Viganò Apollo

KOD: 250sdviganòapollo

ID: 243472

Rok produkcji2007
ProjektantViganò
ProducentViganò

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Viganò Apollo

Niski prostokątny stolik kawowy z metalu i szkła

Dane techniczne

100 x 60 x wys.35 cm

Opis

Apollo to niski prostokątny stół serwisowy z metalową konstrukcją i hartowanym, trawionym kwasem szklanym blatem.

Rodzina stołów wykonanych z chromowanej lub malowanej farbą epoksydową metalowej ramy oferowana w różnych kształtach i wysokościach. Dostępny również w konfiguracji z blatem ze szkła hartowanego. Idealny do przerw i poczekalni.

Tagi

Viganò, Apollo, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe metalowe, Stoliki kawowe szklane, Stoliki Bistro, Stoliki do salonu, Kawa prostokątna stoły, niskie stoliki kawowe, współczesne stoliki Lounge, metalowe stoliki Lounge, szklane stoliki Lounge

Napisz opinię

Niski prostokątny stolik kawowy z metalu i szkła Viganò Apollo

Niski prostokątny stolik kawowy z metalu i szkła Viganò Apollo

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek