STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stolik kawowy z mosiądzu Vibieffe 9350 HIM&HER Zobacz większe

Stolik kawowy z mosiądzu Vibieffe 9350 HIM&HER

KOD: 250sdvibieffe9350him&her

ID: 243354

Rok produkcji2017
ProjektantGianluigi Landoni
ProducentVibieffe
CenaCena od 794.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vibieffe 9350 HIM&HER

Stolik kawowy z mosiądzu

Opis

9350 Him & Her to włoskie mosiężne stoliki boczne dostępne w różnych wysokościach.
Obok sofy życie wymaga czołowych aktorów: stoliki boczne Vibieffe 9350 Him & Her witają nasze przedmioty, towarzyszą nam wieczorami z przyjaciółmi i uzupełniają meble w strefie wypoczynkowej i relaksacyjnej, dzięki swoim małym i niezbędnym wymiarom.

Dane techniczne
Rama: Mosiężny pręt trawiony
Góra: Mosiężna wirowana płyta
Uwagi specjalne
Mosiądz naturalnie poplamiony i niejednolity kolor

Tagi

Vibieffe, Gianluigi Landoni, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe metalowe, Stoliki kawowe z mosiądzu, Stoliki Bistro, Stoliki do salonu, Okrągłe Stoliki kawowe, Stoliki kawowe niskie, Stoliki boczne, Stoliki w stylu współczesnym, Stoliki metalowe, Stoliki z mosiądzu

Napisz opinię

Stolik kawowy z mosiądzu Vibieffe 9350 HIM&HER

Stolik kawowy z mosiądzu Vibieffe 9350 HIM&HER

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek