STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Niski okrągły stolik kawowy Verzelloni Antero Zobacz większe

Niski okrągły stolik kawowy Verzelloni Antero

KOD: 250sdverzelloniantero

ID: 242920

Rok produkcji2018
ProducentVerzelloni

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Verzelloni Antero

Niski okrągły stolik kawowy

Dane techniczne

Ø 115 x h 37 cm

Opis

Antero to stolik kawowy o liniowym i funkcjonalnym designie z marmurowym blatem; dostępne okrągłe lub kwadratowe. Nadaje się do środowisk mieszkalnych, jak również do salonów i wyrafinowanych projektów kontraktowych.

Konstrukcja: Blat z marmuru Black Marquinia lub Emperador o grubości 20 mm. Marmur to naturalny materiał, w którym widoczne są żyłki, koncentracje kolorów oraz jasne i ciemne plamy, które za każdym razem są inne. Powierzchnia może wydawać się nierówna, aw niektórych miejscach może być mniej lub bardziej błyszcząca, są to cechy decydujące o naturalności samego marmuru, dlatego te niedoskonałości należy uznać za nieuniknione i naturalne właściwości tych materiałów. Marmur Emperador i NerMarquina w swojej naturalnej postaci wykazują liczne pęknięcia, mikropęknięcia, dziury i mikrootwory. Najbardziej widoczne są uszczelniane, tynkowane lub odbudowywane, ale nie wpływa to na jakość ani wytrzymałość konstrukcyjną produktu.
Podstawa z odlewanego ciśnieniowo aluminium pomalowanego na kolor brązowy.

Tagi

Verzelloni, Antero, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki marmurowe, Stoliki kawowe z kamienia naturalnego, Stoliki kawowe z marmuru Nero Marquina, Stoliki bistro, Kawa stoły do salonu, Okrągłe Stoliki Kawowe, Niskie Stoliki Kawowe, Stoliki Kawowe z 4-gwiazdkową podstawą, Stoliki Lounge w Stylu Współczesnym, Stoliki Marmurowe, Stoliki Lounge z Kamienia Naturalnego, Stoliki Lounge Marmurowe Nero Marquina

Napisz opinię

Niski okrągły stolik kawowy Verzelloni Antero

Niski okrągły stolik kawowy Verzelloni Antero

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek