STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Okrągły stolik kawowy Tremolada Triangle Zobacz większe

Okrągły stolik kawowy Tremolada Triangle

KOD: 250sdtremoladatriangle

ID: 240924

ProducentTremolada

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Tremolada Triangle

Okrągły stolik kawowy

Opis

Trójkąt nadaje się do różnych kreacji, dzięki możliwości zastosowania blatów z marmuru, drewna lub kryształu o różnych kształtach oraz uszlachetnienia metalowej podstawy wybranej z preferowanych przez nas wykończeń. Unikalny i wyrafinowany design dla ponadczasowej produkcji. Kolekcja Triangle pozwala również na wykorzystanie jej ponadczasowego designu nawet w przypadku dodatków pasujących do oparcia sofy lub dekoracyjnych konsoli na środku pokoju lub ścian, które można dostosować pod względem doboru wykończeń i blatów.

Tagi

Tremolada, Trójkąt, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe metalowe, Stoliki kawowe szklane, Stoliki kawowe kryształowe, Stoliki z marmuru, Stoliki z kamienia naturalnego , Stoliki Bistro, Okrągłe Stoliki Kawowe, Stoliki Lounge w stylu współczesnym, Stoliki Metal Lounge, Stoliki szklane, Stoliki Crystal Lounge, Stoliki Marble Lounge, Stoliki Lounge z kamienia naturalnego

Napisz opinię

Okrągły stolik kawowy Tremolada Triangle

Okrągły stolik kawowy Tremolada Triangle

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek