STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątny stolik boczny Tremolada Thin Zobacz większe

Prostokątny stolik boczny Tremolada Thin

KOD: 250sdtremoladathin

ID: 240922

ProducentTremolada

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Tremolada Thin

Prostokątny stolik boczny

Opis

Thin to system akcesoriów metalowych o niepowtarzalnym i wyrafinowanym designie. Projektant opracował cienkie, okrągłe nogi połączone z kwadratową konstrukcją. Serwery należące do kolekcji gwarantują maksymalne wykorzystanie w strefie mieszkalnej. Prezentowany w matowym złocie i matowym czarnym wykończeniu w połączeniu z ciemnym marmurem emperador i malowanym na czarno lub brązowanym kryształem.

Tagi

Tremolada, Cienkie, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki metalowe, Stoliki szklane, Stoliki kryształowe, Stoliki z marmuru, Stoliki z kamienia naturalnego , Stoliki Bistro, Stoliki prostokątne, Stoliki boczne, Stoliki Lounge w stylu współczesnym, Stoliki metalowe Lounge, Stoliki szklane Lounge, Stoliki Crystal Lounge, Stoliki Marble Lounge, Stoliki Lounge z kamienia naturalnego

Napisz opinię

Prostokątny stolik boczny Tremolada Thin

Prostokątny stolik boczny Tremolada Thin

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek