STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątny kryształowy stolik kawowy Tremolada Square Zobacz większe

Prostokątny kryształowy stolik kawowy Tremolada Square

KOD: 250sdtremoladasquare

ID: 240921

ProducentTremolada

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Tremolada Square

Prostokątny kryształowy stolik kawowy

Opis

System Square jest uzupełnieniem systemu zaprojektowanego przez projektanta w celu opracowania zestawu akcesoriów do wyposażenia różnych środowisk. Na zamówienie nadaje się do uszycia na miarę, dodatkowo z możliwością wyboru wykończenia i blatu.

Akcesoria meblowe z malowanego metalu. Dopasowany blat do wyboru: metal/marmur/kryształ/drewno

Tagi

Tremolada, Kwadrat, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe metalowe, Stoliki kawowe szklane, Stoliki kawowe kryształowe, Stoliki Bistro, Stoliki prostokątne, Stoły w stylu współczesnym, stoły metalowe, stoły szklane, stoły Crystal Lounge

Napisz opinię

Prostokątny kryształowy stolik kawowy Tremolada Square

Prostokątny kryształowy stolik kawowy Tremolada Square

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek