STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Okrągły drewniany wysoki stolik boczny Stellar Works Utility CAFÉ TABLE H900 Zobacz większe

Okrągły drewniany wysoki stolik boczny Stellar Works Utility CAFÉ TABLE H900

KOD: 250sdUT-T310-900

ID: 238057

ProjektantNeri&Hu Design and Research Office
ProducentStellar Works

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Stellar Works Utility CAFÉ TABLE H900

Okrągły drewniany wysoki stolik boczny

Dane techniczne

W. 641 x gł. 641 x wys. 900 mm (Ø 630 mm)

Opis

Ta trwała seria siedzisk łączy wygodę z praktycznością i wysoce wyrafinowanym podejściem do niezmiennie popularnej estetyki industrialnej. Kolekcja Utility, obejmująca szereg leżaków, hokerów i hokerów, jest (jak sama nazwa wskazuje) utylitarna w swoich odniesieniach, a jednocześnie zawiera paletę starych i luksusowych materiałów. Efektem końcowym jest zestaw eleganckich i wszechstronnych elementów, które bezproblemowo i z wdziękiem wpasowują się w każde otoczenie, od ekskluzywnej gościnności po projekty mieszkaniowe.

Tagi

STELLAR WORKS, Neri&Hu Biuro Projektowo-Badawcze, Gospodarcze, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z drewna, Stoliki Bistro, Stoliki okrągłe, Wysokie stoliki boczne, stoliki Contemporary Style Lounge, stoliki Wood Lounge

Napisz opinię

Okrągły drewniany wysoki stolik boczny Stellar Works Utility CAFÉ TABLE H900

Okrągły drewniany wysoki stolik boczny Stellar Works Utility CAFÉ TABLE H900

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek