STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Okrągły drewniany stolik kawowy do salonu Stellar Works QT COFFEE TABLE Zobacz większe

Okrągły drewniany stolik kawowy do salonu Stellar Works QT COFFEE TABLE

KOD: 250sdQT-T210-...

ID: 238055

Rok produkcji2019
ProjektantNic Graham
ProducentStellar Works

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Stellar Works QT COFFEE TABLE

Okrągły drewniany stolik kawowy do salonu

Dane techniczne

D. 450 x wys. 450 mm - QT-T210-450
Gł. 600 x wys. 450 mm - QT-T210-600

Opis

Qt to okrągły drewniany stolik, zaprojektowany przez Nica Grahama.
Materiały Jesion/ Orzech/ MDF
Objętość brutto 0,12 m3
Waga brutto 10 kg

Początkowo opracowana dla pionierskiej australijskiej marki QT Hotels, kolekcja QT jest współczesnością Nica Grahama hołd dla ruchu z połowy wieku. Wydobywając detale w stylu retro z lekkim akcentem, jednocześnie pozwalając, aby naturalne materiały i tradycyjne rzemiosło zajęły centralne miejsce, seria ta komunikuje jakość bez uszczerbku dla swojego swobodnego wyglądu. Kolekcja QT i jej smukły, wyprofilowany odpowiednik Chillax tworzą ciepłe i przyjazne dodatki do każdego współczesnego wnętrza, ucieleśniając wyluzowanego, zrelaksowanego ducha współczesnego australijskiego życia, z przymrużeniem oka do pragmatyzmu skandynawskiego designu z połowy wieku.

Tagi

STELLAR WORKS, Nic Graham, QT / Chillax, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z drewna, Stoliki z orzecha, Stoliki z dębu, Strona Bistro stoły, Stoliki kawowe do salonu, Okrągłe stoliki kawowe, Stoły w stylu współczesnym, Stoły do salonu z drewna, Stoły do salonu z orzecha włoskiego, Stoły do salonu z dębu

Napisz opinię

Okrągły drewniany stolik kawowy do salonu Stellar Works QT COFFEE TABLE

Okrągły drewniany stolik kawowy do salonu Stellar Works QT COFFEE TABLE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek