STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątny drewniany stolik kawowy Stellar Works Arc Zobacz większe

Prostokątny drewniany stolik kawowy Stellar Works Arc

KOD: 250sdAR-T210

ID: 238053

Rok produkcji2018
ProjektantHallgeir Homstvedt
ProducentStellar Works

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Stellar Works Arc

Prostokątny drewniany stolik kawowy

Opis

Łukowy stolik kawowy.
MATERIAŁ: Blat z laminatu fornirowego, noga i wspornik ze stali, blat z kamienia.

Kolekcja ARC jest odpowiedzią na współczesną sytuację pracy, w której projektantowi zależało na tym, aby była schronieniem i przypominała ludziom o domu. Projektant nadał tej kolekcji wyrazisty charakter i wyróżnił ją spośród typowych mebli kontraktowych.

Miękka sylwetka sofy wzmacnia natychmiast rozpoznawalny charakter. Gruby szew rozciąga się wzdłuż krawędzi sofy, jak bariera między surowym i prostym kształtem zewnętrznym a bardziej miękkim wyrzeźbionym wnętrzem. Dzięki zaokrąglonym krzywiznom i skomplikowanym detalom tapicerki, kolekcja Arc ma delikatny charakter, co czyni ją idealną zarówno na rynku detalicznym, jak i na miękkim rynku kontraktowym.

Tagi

STELLAR WORKS, Hallgeir Homstvedt, Arc, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z drewna, Stoliki z kamienia, Stoliki z laminatu, Stoliki z okleiną drewnianą , Drewniane stoliki kawowe, Stoliki kawowe z kamienia naturalnego, Stoliki bistro, Stoliki kawowe do salonu, Prostokątne stoliki kawowe, Stoliki w stylu współczesnym, Stoliki z drewna, Stoliki z kamienia, Stoliki z laminatu, Stoliki z fornirem, Lounge z drewna inżynieryjnego stoły, Kamień naturalny Stoły wypoczynkowe

Napisz opinię

Prostokątny drewniany stolik kawowy Stellar Works Arc

Prostokątny drewniany stolik kawowy Stellar Works Arc

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek