STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Niski kwadratowy stolik kawowy stalowy Sitia SIDE Zobacz większe

Niski kwadratowy stolik kawowy stalowy Sitia SIDE

KOD: 250sdSID2-E21

ID: 237202

Rok produkcji2017
ProducentSitia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Sitia SIDE

Niski kwadratowy stolik kawowy stalowy

Dane techniczne

60 x 60 cm; H 39 cm

Opis

Side to stalowy stolik kawowy o rygorystycznym kształcie i minimalistycznym designie, dostępny w trzech rozmiarach. Możliwość łączenia w nieskończoność, dzięki Side umożliwia tworzenie różnych rozwiązań, od stołu typu catch-all po dużą powierzchnię roboczą. Idealna zarówno do wnętrz kontraktowych, jak i domowych, jej wyrafinowana rama dodaje odrobinę nowoczesności do różnych przestrzeni.

Tagi

SITIA, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe metalowe, Stoliki kawowe stalowe, Stoliki Bistro, Stoliki kawowe do salonu, Stoliki kawowe kwadratowe, Niskie stoliki kawowe, stoliki w stylu współczesnym, stoliki metalowe, stoliki stalowe do salonu

Napisz opinię

Niski kwadratowy stolik kawowy stalowy Sitia SIDE

Niski kwadratowy stolik kawowy stalowy Sitia SIDE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek